bugün

resminden de belli olan geyiğine yapılmış reklamdır.
yılbaşı dileğimi yazdım ve yolladım. hele bir olmasın bak geyiğin amuğa koyuyoz mu koymuyoz mu!*
(bkz: yılbaşında geyikten medet ummak)
sağ taraftaki keita reklamından iyi olandır.
sağ tarafta ilgi çekici bannerıyla kullanıcılara göz kırpan site. girdim gezdim oldukça eğlenceli. ters geyik falan diyorlar ama çakamadım mevzuyu. asıl amaç ise değişmesini istediğinizelemana buradan eğlenceli mesajlar göndermek.

http://www.yeniyilgelmedenkendinegel.com

edit: powered by binboa
iyi niyetli bi geyiktir aslında. sonuçta yıl başı dileğini soruyor zavallım.
ilgimi çekmeyip tıklamadığım hatta sallamadığım reklam.
muhabbetini etmeye değmez bir geyiktir.
kırmızılarda yakışmış hani.
yılbaşı dileğimizi merak eden geyiğin reklamıdır. ayrıca gündüz vakti adamı içmeye ikna eden bir tavrı var. tövbe tövebeee...
yazarları telaşlandıran reklamdır. orda google reklamları vardı ne oldu ona yahu. sanırım votkayı biraz fazla mı kaçırdık ne; sözlükte geyik görüyorum.
"o geyiğin boynuzlarindaki kağıt parçalarını toplayın, yılbaşın da onu boyle hatırlamak istemiyorum" şeklindeki yılbaşı dileğimi yazdığım reklamdır.
boynuzundan sallanan bantlarıyla 2009 yılından çok yara aldığını düşündüğüm geyiktir. *
yazdım yolladım hayırlı olsun.
not: siteye giriş yapın. ürkütücü oluyor. aynı kafa sallayan geyik size bakıyo ama kafa sallamadan. uzun uzun size bakıyor. gözlerini ayırmadan. bakıyor... sadece bakıyor...
bu yılbaşında herkesin birbirine boynuz takacağını ima eden bir reklamdır.
Nuri Alço kılıklı bir geyiğin Noel Baba'yı düzdüğü izlenimini veren reklamdır. Geyik seni de düzücem der gibi bakışlar atmaktadır.
Bu yıl kimse Noel Baba'yı beklemesin arkadaş. Kendisi götü kaybetmiş sizin dileklerle, hediyelerle uğraşacak hali yok.
(bkz: geyik boynuzuna çaput bağlamak)