bugün

uludağ sözlüğün yeni tasarımında bulunmayan ama ihtiyaç! olan şeylerdir.

etiketleme: bir entryde bir görselde bir yazardan bahsediyorsak onu etiketleyebilmeliydik. bunun bildirimi de bize gelmeliydi.

for: bazı entrylerimizi canım yazar arkadaşlarımıza ithaf edip for verebilseydik ne güzel olurdu. altına da 'onu üzeni üzerim' yazardık.

reentry: hep facebooktan çalınan tasarım olmaz tabi orda koskoca twitter var. begendiğimiz entryleri tekrarlayabilmeliydik.

ilişki durumu: sözlükten kız düşürecek arkadaşlar için kolaylık saglanmalıydı yeni tasarımda.

grup: facebooktaki gruplar gibi bişey olabilirdi. dokuzlar örgütü falan vardı bi ara. nurmanın da içinde kalmamış olurdu. gözü açık gitmezdi.
daha kullanmaya başlayalı 1 saat 12 dakika olmasına rağmen süper zeka yazarlar tarafından bulunanlardır. durun yiğidim biraz kullanın hele.
donuz butonu yine yok. kominist deli olacak amk!
-entry silinme nedenleri gözükmemektedir.
-ayarlar butonu çalışmıyor.
-tema ekleme butonu istiyorum *
tema çok az.
androidapp iphoneapp olarak gözüküyor. tamam belki bir iphone'm yok ama bunun bana bu şekilde hatırlatılmasına karşıyım.
ayrıca eski tasarımın temaları buna uygulansa çok güzel olurdu. hepsi değil, bazıları yeter. ama 4 tane tema yüzlerce temadan sonra normal olarak az geldi.
arkadaş listesine yazar eklenmiyor. eskiye çevirip de ekledim.
yazarların birbirleriyle anlık mesajlaşabileceği sohbet zımbırtısı. he ben zaten kullanmıyorum, sohbet de etmiyorum ben. bana lazım değil emmeee bağzı argadaşlar için lazım olabilirmiş... öyle diyolla.