bugün

hormonal tatmin sebebidir ki, davet edilen kadın mal değilse, erkeğin hadi benim eve gidelim takılırız cümlesinin masum olmadığını anlar. pek hayra alamet değildir. ve herşeye rağmen gitmekte kararlıysa ay hali olmadığına işarettir. tabi yedekteki condom çıkarılır. sonrası seyran olur.

edit:

e-istersen evde bişeyler yiyelim sana kendi ellerimle yemek hazırlayım ne dersin?
k-hmm senin öyle yeteneklerin varmıymış.
e-olmazmı bende daha ne yetenekler var.
k-yalnızmısın
e-bu günlük evet
k-olur madem gidelim.
yaşayacağı herşeyi göze almış kadındır.

edit: gözü dönmüş delinin.
(bkz: orospi)
(bkz: yollu)
15 yaşından sonra bisiklete binen kızdan çok çok daha meyillidir.
Çıplak fotoğrafları çekilip şantaja uğrayan, sonra da zırlayan kadındır. sapık herifi savunduğum yok tabi ama su testisi su yolunda kırılır demişler.

http://www.hurriyet.com.t...k=https://t.co/3JU7E3f83W
kadın belli ki bu orospu çocuğunun böyle bir hareket yapacağını kestirememiş. iyi niyetle yaklaşmış, güven vermiş kadına. yeni tanıştığı da değil pek, belirli bir zaman var arada. çok ortada olay, ne desen boş.
yeni tanıştığı adamın evine gitmeden önce yürek yemiş olan kadındır. (bkz: avrat ve kadın arasındaki fark)
Yeni tanıdığı kadının evine giden erkek kadar cahil cesaretine sahip kadındır.
Bu tayfanın hayatı, pamuk ipliğine bağlıdır.
Kitaplarında, temkinli yaklaşmak, olumsuzluk yaşamak gibi tabirler yoktur.
Zannımca çocukken üç kere havaya atılıp, iki kere tutulmuşlardır.
linki aşmaya üşenenler için kısaca özetlemek gerekirse;

adam kadınla bir ay mesajlaşıyor ve kadını eve davet edip kaba kuvvet kullanarak soyuyor çıplak resimlerini çekip beni terk edersen bunları ailene, arkadaşlarına gönderirim diye tehdit ediyor.

kız istemeyince, facebook da ve ınstagram’da kızın çıplak fotoğraflarını paylaşıyor,

telefonundan vaktiyle numaralarını kopyaladığı herkese whatsapp’ tan çıplak fotoğraflarını atıyor.

buna karşılık kız şikayetçi oluyor. adam uzaklaştırma alıyor, ama gene kızı buluyor.

abisi balkonda sigara içerken evi kurşunluyor.

babasının arabasını yakıyor,

kızın evine molotof atıyor.

kızın bütün şikayetlerine rağmen polis bir şey yapmıyor.

adam bir gün kızın evine geliyor, kapıyı kızın kardeşi açıyor. adam elindeki makasla onu yaralayınca, kız bıçakla araya giriyor O geceyi kız nezarette, adam hastanede geçiriyor. ardından adam yine serbest kalıyor.

En son adamın, “Evini, abinin evini yakacağım, 3 yaşındaki yeğenin de yanacak. Ömür boyu peşindeyim. iş yerine gelip benzin döküp yakacağım seni” yazdığı mesajlarla şikâyete gittiğinde, ilk kez savcı gözaltı kararı çıkarıyor. bu seferde polis adamı bulamıyor.

kıza mesaj atıp “ Benim kaybedeceğim bir şey yok. Sonunda zaten hapse gireceğim. Hiç olmazsa öldürür, öyle girerim.” diyor.

kızın ısrarına rağmen polis koruma vermiyor.

işte durum bu;
ben sözün bittiği yerdeyim. sinirden yazacak bir şey bulamıyorum, insan hayatı bu kadar ucuz mu?
cumhurbaşkanı' na hakaret edenin hapse atıldığı bu ülkede bu şeref yoksunu elini kolunu sallayarak içimizde gezecek ve biz bu kadar kayıtsız kalacağız öylemi? hatta kızı suçlayanlarınız olacak dimi? işte yarattıkları düzen bu.

susmayın. biliniz ki sustukça sıra size de gelecek.