bugün

Neden eski sevgili olduğunu kanıtlamıştır.
bir de bunu "aleni" yapan modelleri vardır bunun. ama nasıl yaparsa yapsın, paniklettirir. bir 10 saniye; "nasıl yani ya? benim öptüğüm bu yanakları bu herif nasıl öper lan. a.na korum ortalığın." isyanına neden olur. ama sonra geçer. 1-2 dakika panikle yanıt vermezseniz; bu süre zarfında panik, acı ve öfke yerini buruk bir gurura bırakır. "demek ki sıkıntı var halen kızda benle ilgili" der, avuntu yaparsın kendine...

bu sevgilinin size yıllar sonra da mesaj atabilitesi olabilir. örneğin, olaydan 2 yıl sonra "naber, napiyosun? ben çok mutluyum. sen de mutlusundur inşallah." mealinde bir mesaj gelebilir. ne kadar "ağır abi" olsanız da, eski eskidir. bir melankoli yaratır...

karşınızdaki kim olursa olsun; esasında üzülmeniz gerekir böyle bir duruma. sizi "gerçekten" çok önemseyen bir insanı kaybetmişsinizdir. tekrar aynı duyguyu bulamayabilirsiniz. çok geç değilse, konuyu bir tekrar düşünün derim...
bide sevişse dinletecek modeldir. tüh allah cezanı...
"Ulan ben bu kaşarla mı çıktım" dedirttiren sevgilidir. (bkz: eski sevgilinin kaşar olduğunu öğrenmek)
admin artik caylak olmaktan biktim yahu 40 tane harf yazma olayi yoruyor gozunu sevim bi el at şu işe.
(bkz: kuyruk acısı)
ona değil kendinize sövmeniz gerekir. bu kadar basit birisiyle nasıl birliktelik yaşadım diye.
Hemde evlilik arefesi fotosunu gönderir, olgun birini sevmediğiniz kesindir.
sen de elinin fotosunu çek gönder takma bu kadar bir şey olmazbooolum.