bugün

enerjileriyle ortalığı yakan, azgın kızlardır.

bugün yine mühendislik matematiği dersinden çıkmış, içerisinde golden retriever beslediğim dublex evime doğru yol alıyordum. tam da liselerin çıkış saati olsa gerek ki etrafta etekleri neredeyse gözükmeyecek kadar kısa olan mini mini liseli kızlarımız vardı bolca. sarışın ve kaslı olan bendenizi süzerek yanımdan geçiyorlardı. karşımdan gelen biraz daha iri* biri esmer diğeri kumral kızımız yanımdan geçerken laf attılar bana.

- slm sarışın kaslı beyefendi anket yapıyoruz da 2 sorumuz olucaktı, kabul ederseniz sormak istiyoruz?

+ buyrun kızlar. çabuk olun ama.

- efendim penisiniz kaç cm?

+ 18 cm evladım.

- kalan soruları evinizde tamamlayabiliriz isterseniz beyefendi?

+ saçmalamayın evladım. hadi yol alın.

diyerekten yolladım onları. bizim zamanımızın liseli kızları penis nedir bilmezdi. şimdiki kızlar anket yapar olmuş. şaştım kaldım ne diyeyim.
+hadi yhaa ufff
-her şey karşılıklı ama.
+dmm.hadi.
insanın canını sıkan kızlardır.

Bakıyorum her köşe başında biriyle yiyişiyor ya da birinin kuçağında çok yazık.

Eve gidip sevişsenize amk.
Büyük gösteriyorlar. Abicim biz o yaşlarda böyle nasıl desem, ufak tefektik. Şimdiki nesil öyle değil, bildiğin yetişkin tipi var. Daha erken ergenliğe giriliyor artık sanırım. Veya makyajla, giyim kuşamla bana öyle geliyor bilemiyorum.
Cinsel ilişki düşmanı hepsi canları acıyormuş.
yolda denk gelirseniz ya laf atacaklarmış yada kafa atacaklarmış intibası bırakan hatta intibayı bırakıp laf atan kızlardır.
13-14 yasinda makyaja baslayan kizlardir.

gorunce o kadar uzuluyorum ki. cocuk olmaktan neden utanir ki bir insan? ben hala buyumeyi kabullenememisken neden kucuk olan buyumeye bu kadar kafayi takar? daha benim makyaj malzemem yok, minicik kiz jilet gibi eyeliner suruyor ya.