bugün

Sadece kızlar değil, tüm insanlar artık tek tip. Eğlence anlayışları kafede oturmak, giyim anlayışları sosyal medyada en revaçta olan giyim ürünlerini giymek, müzik anlayışları, tıklanma sayılarına bakarsak her zaman pop müziğin top 10'unu dinlemek.

Bunun nedeni, bence insanların seçiciliklerini, zevk anlayışlarını kaybetmeleri ve sürü psikolojisini benimsemeleri.
hep aynı aptal insta storyleri de atıyorlar aynı fabrikadan çıkmış tuğla gibi hepsi.
özellikle kış aylarında. topluklu siyah bed görl naylon ucuz botlar, daracık memelere kadar çekilmiş siyah pantolon ve bu kombine uyan yine siyah kısa deri ceket ve kocaman siyah çanta.
Bunları desekte değişen bir halt olmayacak. Kasmayın bu kadar. sıradan ve sığ varlıklar olma yolunda gayet keyifliler bunlar. Ilgi çekmek ve gösteriş için yaşayan türlerin derinliğinde bir karınca bile boğulmaz. Zekaları ojeyi tasirmamaya yetsin kafi.

Şikayet etmekte fayda yok. Hak ettikleri hayatı yaşatın beyler, ucuz et parçası gibi kullanın ve koyun kapının önüne. gerisini onlar düşünsün. Neden böyle diye. Bunu da düşünecek kapasite var mi sanki amk ahaha. Maalesef böyle bir cağdayız.
Piyasada beyaz levi's tişörtü ile gezen 2828833 tane kız olduğu için doğru olan önerme.
STANDART KAŞLAR.
GÖBEĞi AÇIKLAR.
T SHiRT iN BiR MiKTARINI PANTOLONA SOKANLAR.
KOYU RENK RUJLAR.

BU DÖRT MADDE YENi NESiL ÇITIRLARIN NEREDEYSE TAMAMININ ORTAK NOKTASI.
Kıskançlıkmış yok falanmış geçin. Allah aşkına;

her birinin cebinde parası yok ama yabancı marka kıyafetler. Dudaklarını büzmüş
Dudaklarını kalınlaştırmış aptal make up artislerine!! Özenme
fotoğraf çekerken yerde parasını kaybetmiş gibi duruşlar.
Sağlık için değil erkek bulmak için veya başka nedenlerden vücut geliştirme
Hepsinde aynı konuşma tarzı / aynı tepkiler.

Uzar gider bu liste. Tek tip kumaşlar gibi hepsi aynı. Özgün olma yok .
Beyler Dünya sizin etrafınızdaki kızlardan ibaret değil? Vazgeçin artık genellemekten.
Ben pek öyle düşünmemekteyim.

Kendine ait havası olan farklı kızlar görüyorum ve bu hoşuma gidiyor.
Bu durum Türk kızlarında cidden çok vahim. Hem Avrupa'da hem Türkiye'de yaşıyorum. Avrupa'daki kızlar kendilerine özgü giyinirler, dar pantolon falan standart giyisileri geçtim, bunlar zaten var, ama her kisin kendine özgü bir tarzı var. Birisi hep sal takar, öbürü genelde koyu renk tonlarını tercih eder, bir digeri elbise giyinmeyi sever vs.

Türkiye'de ise yurkardaki arkadaşların yazdıkları geçerli. Instagram'a bakıyorum hep ayni bir ise yaramaz velet tipleri. Gezmeye gidiyorum yine aynisi. Yeter arkadas! Kapatın su göbek deliğinizi! Bu nasıl bir özenti lan böyle! Ne de meraklsiniz göbeğinizi millete göstermeye! Spor yapmaya gidiyorum, yine aynisi! Kizim, spor yapmaya mi geldin yoksa millete götünü, göbeğini ve göğüslerini pazarlamaya mi? Ondan sonra "OBOZOLOR DOLOSMOSLOR YÖNÖ".

Ülkede makyajsiz gezen kiz kalmadi. Madem makyaj kullaniyorsun, sade kullan! Kimse senin badana suratinin meraklisi degil! Düzgün giyin! Kültür, sanat, ahlak, bilgi.. bu kavramlar cidden artik bitmis durumdalar. Instagraminiza da size de..
Gerçekten uzaktır. Sosyal medya insanları tek tipleştirme yolunda önemli bir etkendir lakin hala etrafınızda kendi tarzı olan çok insan var. En azından benim var.
Maalesef birçoğu da beyinden yoksundur.
Ne varsa eski ve eskinin kızlarına benzeyen kızlarda vardır.

Duru güzelliği, hanımefendi karakteri, bilgisi, zekası, duruşu ve endamı gerçek bir erkeği derinden etkiler. Bırakın pelinsular berkecanların olsun zaten ne berkecanlar gerçek erkek, ne pelinsular gerçek kız.
Amaan hepimiz geberip gideceğiz, salın gitsin bea.

Doğru bir gerçektir.
kendileri fabrikasyon gibi olmalarına rağmen erkekleri yerip durmaları da ayrı bir komiklik.