bugün

devrin laf anlamaz bünyelerine, küfrün vurgulu etkisini kullanarak çağrı yapan yazardır. yazdıkları tamamen boş şeyler değil de içeriği sağlam ve aynı zamanda küfür içeren yazılar ise takdir ederim kendilerini.
"yarası olan gocunur" düsturuyla 'aaa bu benim lan' diye bağıran yazar. yani, 'benden sonra gelen herkes çocuk' mantığıyla sözlüğü asker koğuşuna benzeten kişiler nazarında 'dördüncü nesil' olmak yeni nesil olmak anlamına da gelebiliyordur. ne de olsa sözlük onların malıdır filan...

entrylerimin geneline bakıldığında, hemen her entrymde bi küfür(!) kelimesi bulunur. bu yüzden de tu kaka, pis bi adamım ben. entrylerimde mına koyiim derim, sktir lan derim filan. ama ben bunları derken, bir kısım 'söyleyeceğini adam gibi söyleyemeyip de kıvrılan bükülen' tipler gibi, belli bi şahsa yöneltmem. yani, imayla dahi hiçbir yazara küfretmişliğim yoktur. küfürler ya diyaloglu entrylerde geçer, ya da cümle içinde renk olarak kullanılır.

yani, her ne kadar 'aaa, küfrediyooooooo' diye diye tu kaka ilan edilsem de, kendimce ahlaki değerler geliştirmişimdir. misal, sözlükte kızlara yavşamam. yazarlara bok atmam. seri eksi oylar vermem. eksi verdiğim adama nedenini açıklayıcı özel mesaj atmaya gayret gösteririm. her gün minimum 50 entry oylamaya çalışırım. yazdığımdan çok okurum... bunlar da kendimce ahlaki kurallarım. hal buyken, 'aaaaa entrylerinde küfür vaaaaaar' diye milletin önüne küfürbaz, populist yazar olarak atılacaksam da; duramam, 'skeyim böyle işi' deyiveririm.
eskilerin de sevdiği götoş yazardır. neyse odur, "aman da kızlar okurken gözlerini kapatmasın" demeden yazarlar. entarilere sıcaklık katarlar. içtendirler.

(bkz: hepimiz götoşuz)
(bkz: oye)
samimi yazardır.ayrıca dışarıda farklı burda farklı olmayan yazardır. lan olm şu sözlükte zaten hatun kaldırcam diye kasandan tut da terimsel konuşup karizma yapayım diye kasana, ateizm tandanslı entry girip dinle alakalı herşeyle daşşak geçmeye kasandan tutun da dini entry girmeye kasıp ateistlerle sidik yarıştırmak için kasana kadar her türlü adam var. lan zaten yazıların yüzde 96 sı* kasıntı entrylerden oluşuyor. bırak ta az bir güruh ta kasmadan entry girsin de hakkaten şurdaki insanların gerçek birleşim kümesi ortaya çıksın, siktiriboktan kaygılardan ötürü sansürlenen* entrylerinin birleşim kümesi değil. herkesi belli kalıba sokmaya çalış, herkesi "senin"* istediğin adam modeline benzetmeye çalış, ondan sonra buradaki entrylerden hayır bekle. yaaw bırakalım dışarda küfreden burada da küfretsin, içi boş entry girmek isteyen bırak boş girsin, kültür kusmak isteyen kültür kussun, beğenmeyen eksilesin beğenen artılasın, kim hakkaten neyse burada da o olsun, ak göt kara göt meydana çıksın*. di mi canlar?
sözcük dagarcigini son moda küfürlerle donatmis yazar.
sözlük ortaminda küfürlü konusmalarindan vazgecmeyen, ben buyum beni böyle kabul edin, isterseniz sevin istemezseniz mikimdenaşşa diyen yazar. erkek de olabilir bayan da olabilir.
rahat insanlardir. sözlügü eglenceli, okunasi hale getirirler.