bugün

Buyrun nasıl yardımcı olabilirim.
isteyen özelden yazsın . valla canım sıkıldı .
Yeni insan yeni hayat demek.
Böyle istemekle siparis vermekle oluyo mu bu işler? Yani ben magazada istedigim cantayı ayırınca bile sonradan kaybeden insanım siz nasıl insan siparis ediyosunuz?
Geldiginde musait yere oturup gecmesi beklenmeli. Aksi halde oturacaginiz yer malum.
Yok efendim öyle bir istek.
Ayrıca; Eskileriyle baş ettik de yenileri kaldı. diyerek terkettiğim başlık.
hayatın monotonlastıgı hissedildiği anda gelen his.
cafe nero'ya ders çalışmaya gidin. elbet karşı cinsten birisi kitaplara gömülmeye başladığınız an hangi bölüm, silginiz var mı, 07 ucunuzdan bir tane alabilir miyim diye sorar. eğer tıp veya hukuk gibi bölümler okuyorsanız bölümünüzle ilgili ders kitaplarını iyice sere serpe açıp sonra tuvalete gidin ki ortak alandaki oturduğunuz masadakiler hangi bölüm okuyor acaba diye meraklanıp kontrol etsin. sonra gerisi gelir.

edit: hukuk okuyorum. ekmeğini çok yedim. evet.
Benim isteğim var da karşıdakinin var mı acaba.
eskiye dönüşten daha hayırlı olacak arzudur.
istanbuldan bir süreliğine malatya'yaya geldim, varsa Malatyadan kimse tanışalım kayısı yiyelim, kayısı tokuştururuz.
Tanıdığınız tüm insanları hayatınızdan siktir etme planlarınız olduğu vakit, siktir etme eyleminizi bir başka bahara erteleyecek olan istektir.
Bana hep zor gelmiştir. Nedense hiç çabalamam yani biriyle tanışayım diye. Hayatıma bu konuda yön vermem. Çünkü herkesle hep aynı şeyleri yaşamak... Tanı, tanıt yoruyor bunlar.