bugün

Dinlene dinlene dövmek istediğim kekodur.

Sorsan çok zeki bilgili entelektuel falan sanir kendini. Balikta bile daha çok akil vardir seni keko seni.

-Maddeleri bilmiyom da Andımızı okuyam mi he?
madde 15- ---> Yurutme komple padisaha baglaniyor. Bakanlar kurulundan aliniyor.
madde 73 ----> Mali bagimsizlik yetkilerinin dagitimi bakanlardan alinip padisaha veriliyor.
madde76 -----> 18 yasindaki ergen mecliste ideoloji temsil edecek.
madde93 -----> Tatil ve ara verme yetkisi bakanlar kurulundan aliniyor padisaha veriliyor.
madde117 ----> Milli savunma padisah tarafindan belirleniyor. Bakanlardan aliniyor.

seklinde devam eden maddelere dayandiriyor olabilir keko.

Keske padisahimiz bu yetkilere daha onceden sahip olsaydi, ulkemiz ne kadar guzel olurdu degil mi comarim.
hz tayyip ne diyorsa doğrudur aksini söyleyen kafir, şerefsiz, haysiyetsiz, namussuz, gavat, pezevenk, tipsiz, keko...
yasama yürütme ve yargının tek kişide toplanmasına başka ne tür bir isim verilebilir diye merak eden bir keko olduğumu kabul ediyorum.
yasama, yürütme, yargı bir adamda toplanıyor diyen ahmaklar, bunu hangi maddeye bağlıyor ? maddeleri okumadan Hayır diyen andavallar siz 10. yıl marşı okumaya devam edin.

not: maddeleri okuyup Hayır diyen vatandaşa saygı duyuyorum.
Vay amk! Sanki kendi açmış iki madde okumuş gibi gelmiş burda başlık açmış birde. Kezbana bak sen!
Ayni zamanda darbeyi erdogan in yaptığına inanacak kadar geri zekalı bir kekodur.

Diyorum bunu böyle dinlene dinlene döveceksin stres atacaksın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar