bugün

Yaşadığınız hiçbir yerde mutlu olmayacaksınız arkadaşlar dünyanın en güzel yerine bıraksalar sizi kafanızın içindekiler değişmedikten sonra bir şey değişmez.

Manzaraya karşı dertlenirsiniz bu sefer de.
Dünyada yaşam standartlarından memnun kaç kanaatkar insan varki bu soruyu soruyorsunuz?
Bilmiyorum. Belki başka şehire gitsem şehir güzel olsa bile insanları ile anlayamayacaktım. Bir sıkıntı yok. Kafam rahat şu an. O yüzden dert etmiyorum kendime hiçbir şeyi.
mutluluk suriyeliler gelene kadardı.
Sorun şehirlerde değil ki.
Değilim.

ama sorun şehir değil yoksa güzel şehir .
çok sıcak olması dışında seviyorum adana'yı, dolayısıyla mutluyum.
bunu düşünecek vaktim yok.
yok yok yok.
Değilim ama başka bir şehire gidince bunalıyorum hemen dönmek istiyorum. Ankaranın sevilecek yeri yoktur ama uzaklaşamıyosun da garip bir yer.
insan hep olmadığı yerlerde mutlu olacağını düşünür.
mutluluğun yaşadığın şehirle alakalı olmadığını, yanındaki insanlarla mümkün olduğuna inanmamdan ötürü cevabın evet.
he illa ki şehir olarak değerlendirme yapılacak sa; hiç ama hiç değilim...

Yaşanılan yer: istanbul
şu andan itiaren değil. suriyelilerin yüzünden. deniz ayağımın altında giremiyorum, havuza çocukları sıçtı yine giremiyorum, durup durup yanlışlıkla benim zilimi çalıyorlar 7 / 24, kapıya koydukları çöp poşetinden simsiyah sular akıp ortalığı batırmış. daha çok da ne deyim amk.
Hayir degilim.
ankara her zaman mutlu olunabilecek bir şehir değil ama uçak seferlerinin sıklığı bu durumu aşmama sebep oluyor.
Mutluyum.
Konumu güzel.
Doğduğum ama büyümediğim şehir. Herkes yabancı, ailem bile.
yok. yok.
Deniz kokusu yok. Mutlu değilim
Deniz manzaralı herşeyi olan bi ev olmasına rağmen mutlu değilim. Neden mi çünkü sevdiklerim yok tam anlamıyla özgürlüğüm yok yeterli sebepler.
Mutluyum, iyi ki burada yaşıyorum. Sessiz, sakin, yeşilce bir yer.
Kessinlikle mutluyum

Canım istanbulum, trafiğine kurban olduğum. Her şey var, her yerinde farklı bir kalp atıyor.
şuraya bir bihter ziyagil repliği bırakayım.
(bkz: ölüyorum anlasana)
biraz daha burda yaşarsam(!) öleceğim.
istanbul gibi bir yerde nasıl mutlu olabilir ki insan?
her gun fikrim degisiyor, sanirim kizin attigi bir mesaj butun algimla oynuyor.