bugün

edit: bir ba$ligin ba$a kalmasi durumu daha ile ba$ba$ayiz.

sacma baslik. (bkz: mantıklı ayar veriniz)

sozlugun entry girilmesi ve okunması icin var oldugu goz onunde bulundurulursa moderator veya gammaz kisilerin sebepsiz/keyfe keder entry silmeyecegi gayet acik ve nettir.

entrynin bir ay sonra veya bir gun sonra silinmesi birseylerin degistigi anlamina gelmez. insanlar neden gudulme ihtiyaci hisseder bunu da anlamis degilim. herneyse, 1 ay sonra silinmesinin tek bir aciklamasi vardir; "demekki entry 1 ay sonra farkedilmiş."

ota boka ayar vereyim mantigi gutmeden baslik aciniz efendim, ayar vereyim derken ayar almak istemiyorsaniz tabikide.

bu tarz gereksiz bir baslik acmak yerine yetkililerden birisine pm atsaydiniz eminim gerekli aciklamayi alirdiniz. kotuleyerek bir yere varilmaz efendim.

iyi guldurdun beni gece vakti, neyse...
entry silinince, saldıracak moderatör arayan yazar hezeyanıdır ancak yersizdir.
bahsi geçen entry, gammazlar tarafından yeni farkedilmiş olabilir.entry'nin geç silinmesi "daha önce iyiydi de şimdi mi kötü oldu?" serzenişine mahal vermemelidir.

bu durumda yazar pollyannacılık oynamalı "olsun,1 ay durdu enazından, ya hemen silinseydi?" diye düşünmelidir.
bizzat gammazladığım entrydir*. zira ankaralı turgut'da olsa bir kişiye veya kuruma hakaret veya küfür etmek, sözlüğü yasal yönden zor duruma sokabileceği için ispiyonlanabilecek bir entry idi.
(bkz: bu entry kendini 1 ay icinde imha edecektir)
birkaç kez bana da denk gelmişti.
moderatörler ne kadar seyrek uğrarsa uğrasın, demek ki aramızda gizli gammazlar iş başında.
çok sık yaşanırsa bir modun ya da gammazın size kafayı taktığı anlamına gelir.