bugün

az önce sigara içip biraz beyin hücresi öldürdüm.
(bkz: tilki)
ccc tilki reyiz ccc
Geçen sabah banyomda usul usul ilerleyen bir hamamböceğine kıydım. Üzüldüm. Sanki Kafka' nın kafasını ezdim.
balık cinayeti.
(bkz: elleri yıkayıp mikroorganizma öldürmek dendi mi)
nereye gidiyor sözlük.
2 saatdir odanın tepesinde viz viz gece vardiyası için hazırlanan sivrisinek. şimdi ben cehenneme mi gidecem?
Kanatlı hamam böceği.
(bkz: kakalak)
spermlerim 'dir. posetin içinde havasızlıktan ölmüştür heralde.
zeytin fidesi..

bonzai yapmaya çalışırken ödürdüm çok pişmanım..
kopardığım nane. (bitkilerde canlıdır)
Hatırlamıyorum.

Ben öldürmem, öldürtürüm. Söz konusu sivrisinek bile olsa elimi sürmem hiç.
Sivrisinek takribi 10 dakika önce gerçekleşti bu elim olay. Ben öldürmek istemedim ama zorla istedi ne yapayım.
arabamın bagajından çıkan kırmızı renkli örümcek. aduketi çaktım ibneye.
dinazor.
(bkz: attığınız taş hayvanın hayalarına gelmiş)
sinek. her dakika birini öldürüyorum bu sinekler eskisi gibi değil ot içiyorlar her halde. hepsi mal. hemen yakalanıyorlar.

mutfakta bir lüfer var can çekişiyor anasını sikmek istiyorum ama babam takıntılı adam her canlının kendi yaşam alanında ölmesi gerektiğini söylüyor. lan suda öldüreyim o zaman? illa balık kendi kendine ölecek. madem öyle tutmasaydın balığı.
Orospu çocuğu götveren bir sivrisinek. Doğanın en Zeki hayvanı olduğunu düşünüyorum. Işığı açınca ebenin amına mı giriyorsun be hayvan oğlu hayvan dedirtiyor. Flaş ı gözüne tuttuğunuz anda hareket kabiliyeti yavaşlıyor.
ben asla öldürmem, adam tutarım. mesela odamın girişindeki prize raid sineksiker yerlestirdim, valla iman var arkadaş pezevenk hepsiyle fantazi yapıyor.
öldürdüğümden çok kurtardığım var.
ruşen amca'nın oğlu sedat'tır.
sinektir. Çenesine bi yumruk attım boynu kırıldı öldü.
az önce içtiğim ciğaradan mütevellit bir çok sağlıklı bakteri.
Bir(1) adet karıncadır. Bakayım soda kapağını taşıyabiliyor mu diye kapağı üstüne attım. ikiye bölündü sonra.

Taşıyamıyormuş demek ki. Denemeyin.
O koca sivrisineklerden bir adet yaz.
biraz önce sivrisineğe kafa attım.
hayal dünyamda uri boyka'yı öldürdüm az önce.. baya yordu ama öldü..