bugün

konser sonrası kaan tangöze.
konser esnası cengiz kurtoğlu ikisiyle de çekilmiş fotoğraflarım vardır.
manga ve athena grubu uyeleri.
2-3 hafta önce Gaziantep'e gelen Abdullah avcı ile yakından temaslarım olmuştur.
murat karayalçın, süleyman soylu, kemal kılıçdaroğlu (daha chp de sıradan bir vekil iken) , onur öymen , oktay vural, uluç gürkan, hasan celal güzel , banu güven , reha erdem, tayfun talipoğlu, ingiltere'de Lordlar ve Avam kamarasının bazı mensupları ve kısmen ünlü sayılabilecek mekteb-i mülkiye'nin akademisyenleri.
barış manço.

1997 de adam olacak çocuk da. olamadık ama. rahmetliyi rahat uyutamadık.
(bkz: rte)
alexandra stan, bodrumda konuştum, ingilizcesi benimkinden kötü keşke torpilim olmasaydı da kadın hayallerimdeki gibi kalsaydı.
Çankırılı Şaban.
levent üzümcü. tarihi hatırlamıyorum. galiba eylül sonu ekim başı 2012 idi. kordon boyunda tam denizin kenarındaki masalardan birinde oturmuş çay içiyordum. karşı masada da levent üzümcü denizi seyrediyordu. gözlerini kısmış güneş ile denizin eşsiz uyumuna bakarken sakallarıyla oynuyordu. sonra telefonu çaldı, telefonunu eline alırken beni gördü. gözümün içine baktı. konuştuğu kişiye hakaretler etti. ben yeni geldim avusturya'dan, bi daha gidemem oralara işinizi düzgün yapın falan dedi. sonra birden kapattı telefonu. sonra kendi kendine tekrar işinizi düzgün yapın ya dedi sessizce. dudaklarını okuyabilmiştim. tost söylemiş beyfendi, tostu geldi. garsonu baya fırçaladı. bu ne kardeşim bayat ekmek bu dedi, geri gönderdi tostu. işinizi düzgün yapın dedi. tost 5 dakika sonra tekrar geldi. levent üzümcü tekrar kızdı garsona. içindeki malzemeler soğumuş, niçin tekrar yapmadınız da gönderdiğim tostun içindeki malzemeleri yeni ekmeğe koydunuz dedi. adam özür diledi ve tekrar gitti. dayanamadım ben. kibirli yavşak seni diye bağırdım ona karşı. sonra hemen kalkıp gittim tabi. muhtemelen arkamdan "işinizi doğru yapın" demiştir ehehehe.

bir de sarp apak ile aynı otelde kalmıştım bi gece. yine izmirde. galiba tarih 22 ekimdi. sabah dörde kadar lobide pis7li, batak oynadık diğer elemanlarla. çok samimi biriydi, cana yakındı. ama baya da kilolu biriymiş. tıpkı ekranda görüldüğü gibi ehehehe.

yılmaz büyükerşen de ünlü sayılıyor dimi? onla da 1 cümlelik sohbetim oldu. doktorlar caddesinde iki kişiyle beraber geziyordu. daha doğrusu yoldan geçenleri selamlıyordu güler yüzüyle. etrafı pek kalabalık değildi. ben onun yanından geçerken elini uzattı, sen kimsin be kardeşim? beni soyan adamın elini mi sıkıcam dedim, terbiyesiz seni dedi. sonra yola devam ettim.
erol taş, cüneyt arkın, orçun sonat, üstün dökmen, burak gürpınar, deniz yılmaz.

deniz ve burak ile kurban konseri sırasında fazla sivrilmiş olmam sebebiyle tanıştık. fotoğrafımızı çekip kurban sitesine koydular. tabi biz kurban konserine dimmu borgir konserine gitmiş gibi muamele yapınca sahneden adamların dikkatini çektik. sonrasında konuşma fırsatımız oldu.

erol taş, cüneyt arkın ve orçun sonat ile bursa' nın ünlü iskendercisinin önünde karşılaştık. etrafta kimse tanımayınca rahatça konuştuk. biz erol taş'a fazla ilgi gösterince cüneyt arkın bozuldu biraz ve her zaman ki kasıntı haliyle "içeri girelim" dedi arkadaşlarına, girdiler.

üstün dökmen hoca kurumumuz için iletişim semineri vermişti. üstün hocayı çok severim ve hemen yanına gittim konuştuk hatta mikrofonunu ben taktım. seminer sonrasında da teşekkür ettim ve fotoğraf çekildim.

hatırlayabildiğim kadarıyla yüz yüze konuştuğum başka ünlü yok.
Cengiz Özkan.
(bkz: tanju çolak)

ilk aklıma gelen neuchatel xamax maçının hikayesini sordum, bizzat birinci Ağızdan dinlemek çok iyi geldi.
(bkz: adriana lima)

beyler *
Hasan Şaş

Kadıköyde yürürken birden durup telefona baktım. Çekil bi amk dedi.
Gurgen oz. Daha 1 hafta onceydi. Romantik komedi ikinin kotu oldugunu soyleyince onaylayip evet birinci filmdeki duyguyu yakalayamadik onda dedi. Bende bir de zaten kotuydu dedim. Neden dedi. Cunku espriler birbirini boguyor surekli stand up gosterisiymis gibi muamele yapiyorsunuz filmlere dedim. Hadi canim kimseden boyle elestiri almadim ben dedi. O zaman bir amerikan komedisi izleyin arkasindan sizin filmi izleyin anlayin ne demek istedigimi dedim. Bozmak icin demedim ama. Adam da yetenek var sacma sapan yerlere kullaniyor.
(bkz: allen ıverson) daha beşiktaşa gelmeden önce work and travel ile çalıştığım otelin aquapark ında karşılaştığım ve yasak bölgece oturduğunu ve kalkması gerektiğini söylediğimde beni müdüre şikayet etmiş ve ufak çaplı münakaşamız olmuş ünlüdür. sonra ki sezon da beşiktaşa geldi yanlış hatırlamıyorsam.
vin diesel, fast and furious londradaki gala gecesinde.
(7 mayıs 2013)
kendim. ama evde kimse yokken yapıyorum ayna karşısında, yoksa "şöhreti kaldıramadı" diyorlar.
şahin k. olum çok sempatik lan. ha bide nuri alço var, ki yeşilçam sokağına giren herkesin bi kelam etmişliği vardır kendisiyle.
(bkz: teoman)
naz elmas, ezgi asaroğlu, pınar altuğ, beyazıt öztürk.
Hiçbiri.

henüz benimle tanışma şerefine nail olmuş bir ünlü yok şekerim*.
nihat genç.

güzel bir andı.
behzat ç den bazı arkadaşlar(akbaba,harun,hayalet ve emrah serbes). özellikle akbaba ile bira içmişliğim vardır. erdal başganla pek rastlaşmadık.
Ajdardır efendim. Hem de Yalova-Termal de saunada karşılaştık onu öyle görmek psikolojimi derin sarstı. Gidip konuştum, adam uzunmuş baya.