bugün

yazarların olumlu, işe yarar yanlarıdır.

benim sadece kan grubum pozitif.
Gerektiğinde cimrileşmem. Evet öğrenciyken ay sonu böyle geliyor.
Karekökün içi hep pozitiftir benim için ehehee. Tamam vurmayın.
yalan söylemem.
Yardım etmek evet.
insanları mutlu etmeyi severim. güldürmeyi. bir tebessüm yerleştirmeyi. ama bu sadece hayatımın belli sınırlarını geçmeyenler için geçerli. zira kimseyi sokmadığım yerlere girmek isteyenler, oraları görmeye başlayanlar benden pişman olduğunu söyleyip öylece gidiyor. ulan madem gideceksin ne diye oraları da görmek istiyosun?
negatif yanimin olmamasi.
Sıfır sinir. Aşırı sakin olma hali.
Pozitif bir yön mü bilemem ama çok bir zararını görmedim. Sinirlenemiyorum arkadaş. Sinirli olduğum zamanlar ağzımdan tek kelime çıkar. Tebessüm ederek sinirlendim derim ve kelime bitmeden sinirim geçmiş olur.
Kötü yanlarından biri insanlar sizi kullanmaya çalışıyor. Ezik bir tip olarak görüyorlar. Ancak ne kadar aciz olduklarının farkında bile değiller. Komik geliyor bana eğleniyorum.
kitap okumam.
kitap okumam derken kitap okuma alışkanlığım pozitif. gelen mesajlara bakarsam yanlış anlaşılma olmuş sanırım.
kendince pozitif olan yanları başkalarınca negatif olabilir.
Çabuk bağlanıp çabuk soğumak.bu oyle birsey ki daha hiç zararını görmedim,karşıda ki insan için aynısını soyleyemeyecegim.
Yalnız olmaya git gide alışmak,bu da oyle birsey ki git gide sarıyor bedenimi ve dışarıya çıkarken yanımda birisini arayan kötü hisseden ben şimdi saatlerce tek başıma vakit gecirebiliyorum.
Cimri olmamam. Bu da guzel birsey.
Sol yanim. Çok pozitiftir benim. Ying yang gibi adamim. Bi yanim poxitif bi yanim negatifm pozitifle negatifin savaşı adeta.
Bayanmış kadınmış garıymış falan bunlara takılmıyorum hiç. En pozitif yanım. Beni diğer kompleksli garılardan ayırıyor.