bugün

yazarların paralel evren özellikleri hakkındaki düşünceleridir.

benim görüşüm sonsuz sayıda paralel evren bulunduğudur. şuan da bile big bang olup yeni evren oluşmaktadır. ayrıca şuan da bi evrende yok olmaktadır.

işte bu bigbang ve yok oluş arasındaki her zaman diliminde (her an da) bir evren bulunmaktadır. bütün evrenlerde hiç farklılık olmaksızın aynı şeyler yaşanmaktadır. yani şuanda benim bu yazdığımı diger evrendeki ben yazmış olup bir başka evrendeki bende yazmaya yeni başlamıştır.
Bir adet değil birçok sayıdadır. Şeytanların sayısı kadar. 110 bin evren vardır yani. Bunlar aralarında ufak tefek farklarla hemen hemen ortak şekilde yapılanmışlardır. Zaten problem de bu ufak tefek farklılıkları aşıp hangisi gerçek verendir onu bulma problemini çözerken ortaya çıkar. O değil de Vay anasını adamlar yapmış lan paralel maralel evrenleri.
görsel
Paralel evren varsa bir an önce bulnsun yada sadece bi teoriyse , hiç bahsedilmesin daha iyi derim.
http://khosann.com/evren-...ildiz-patlamasi-yol-acti/
Cinlerin dünyası mesela tam bir paralel evren. Biz gidemiyoruz ama onlar geliyor bizim evrene. Haksızlık ayrıca korkunç. Gece gece. Bismillah.