bugün

(bkz: hakkı bulut)
(bkz: 3 yaşımda bir kardeşim var)
sevgi seviyesiyle doğru orantılıdır.
çok değil haddini aşanın diz kapaklarını kıracak kadardır.
bir kızı kucağında görmediğim sürece sorun yok kaldırabilirim ama
Baya bi fazla.
Kıskanç değilim ama gavat da değilim.
Duyulan sevgi seviyesiyle doğru orantılıdır.
Yüz üzerinden bin.
Asosyal olsun demiyorum da iste benim sevgilimse karsi cinsle olan sınırını bilsin.

Ay kardesim sarıldım. Yok kankam bir opucuk kondurdum. Aman cocukluk arkadasim ondan elim memesine degdi felan. Yok canim olmaz. Igh imkansiz.

Adam akilli oturup cayini kahvesini icsin sohbet mi ediyor not mu aliyor napiyorsa yapsin. Sonra herkes kendi yoluna.
duyulan sevgiyle doğru orantılıdır aslında..
görsel
Tam olarak beyle.
Yazılanları görünce beni dünyanın en "cool" mertebesine ulaştıran seviyede efendim. ~ ~
dozunda yaşayın şu kıskançlığı zilliler.
En yakın arkadaşım başka arkadaşlarıyla takılacağında benden izin istiyor. Seviye tam olarak bu.
Seven insan kıskanır karsindaki sevmiyorsa akli sende değilse kaybetme korkusunu bilmiyorsa bunu anlamaz malesef.
Kıskançlığın kan can bulmuş haliyim. Saç diplerimden tırnak ucuma kadar kiskanirim hissetiririmde.Ben benim olanı kiskanirim sahiplenirim
o bile dengesiz.
Bazen gerçekten paranoyak oldugumu düşündüğüm hadise. Keşke ameliyatla alınabilse.
Kimseyi kıskanacak kadar değerli görmüyorum.
değer verirsem normal. aksi halde sıfır.
izmirli ala gavat gibi değilim , aşırı kıskanç biride değilim her şeyin bir sınırını var.
görsel
1 ve 10 arası derecelendirecek olursak 11.
kıskançlık özgüven eksikliğidir.
yani insan sevdiğini kıskanır. bende öyle, normal sınırlar içerisinde. tabi bu seviye karşı tarafın yavşama kat sayısına göre artabilir.