bugün

(bkz: gereksiz insan)
kıllıdır.

(bkz: kıllı olmak ayrıcalıktır)
eğlendiricidir. yazılarını okurken eğlenirsiniz.

not: hiç bir şekilde ironi yoktur.
not 2: vallahi yoktur.
aslında ön yargıyla yaklaşılmadığında eğlenceli entryler giren yazardır.

hepimiz, cool adam'ın palavralarla yaşadığını biliyoruz elbet. Bu sebeple hiç usanmadan eksilemeye devam ediyoruz.* O hayatla dalga geçerken biz neden onunla dalga geçmeyelim ki Azizim.*
(bkz: Cool adam la eğlenmeyi bilmek)
başlık kısmına cool adam yazılınca çıkan düşünceler.
çok cool olduğu yönündedir. kuul hatta.

aynı şekilde, son derece eğlenceli bir yazar olduğunu düşünüyorum. am meme göt yazmıyor adam. sözlükle dalgasını geçiyor, eğlendiriyor.
yazarların pek çoğunun cool'un nick altında belirttiği düşüncelerdir. ama o varya o. aman aman zekidir bi kere. herkesi ayağa kaldırabilecek bir kapasiteye sahiptir zira.
insanları ti'ye alan eğlenceli ve takip edilesi bir yazar. fekat yazarcıklarımız fazla ciddiye alıp çemkirmekte ve beni daha da güldürmektedirler. sen aldırma onlara cool.
büyük düşünür abimizin düşüncesiyle aynıdır;

O çok iyi oldu çok güzel iyi oldu tamam mı? meselam türban olayını çok karıştırdılar. Ha. Aralarında bi fark kaldı, o farklan çok güzel oldu. Meselam herkesin hayatına kimse karışamaz. Ha nasıl karışamaz, ben bu şekil giyinirim, bu bayan şu şekil giyinir, şu şekil giyinir. Ha kimse kimseye karışmaya hakkı yok. Özgürlüğü bidir(!) HAA. Başörtü kurban oldugum Yaresul Allah'tan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. Eyvallamam bu kadar.

Haydi hayırlı işler.
hiç bir düşüncem yok..

çünkim tanımıyorum..
çok iyi adam. kankam olur kendisi.
sözlükte eskisi kadar vakit geçirmeyen biri için cool adam kim lan şeklindedir.

not: lanı eklemeseydim eksik olacaktı düşünce. sözlük formatına uymayacaktı. *
"-sözlerini geri al! çizerim"

sedat peker
(bkz: tanırım iyi çocuktur)