bugün

sözlük yazarlarının babalarına söyleyemediği içinde kaldığı birtakım şeylerdir. ayrıca babaya söylenen veya söylenemeyen itiraflar dersek sınırları da kaldırmış oluruz.
(bkz: babaya söylemek istenip de söylenemeyenler)
Bu seneki halimi görsen ya okulu bıraktığımı ya da açıköğretim okuduğumu düşünürsün.Bütün sabahlarım uykuya yenik düştü.
itiraf edecek çok şeyim var, ancak bana fırça atamayacak bir yerde olduktan sonra, neyleyeyim vicdan mastürbasyonunu...
senden habersiz kredi çektim ben. pişman mıyım? hayır.
yılbasında ıckılı degıl dıye gıdılen mekan ıckılıydı.
ozur dılerım...
sana bir şey olursa nefes alabileceğimi düşünmüyorum.
baba bazen içimden sana küfrediyorum.
o telefonu eline alıp her mesaj çekişinde senden daha da çok nefret ediyorum. beni bütün erkeklerden soğuttun. senin yüzünden kimseye güvenmiyorum.
"baba aslında o gamze nin adı furkan dı". *
seni seviyorum.
- baba...
+ efendim?
- bir şey söylemek istiyorum, ancak tepkinden korkuyorum.
+ bunca zaman aramızda neyi sakladık?
- benim çocuğum var
+ Ebenin a**ı kime çektin sen p.ç
+baba ben derhaneye gidiyorumya hani
-evet
+aslında gitmiyorum.yoklamayı arkadaşlar alıyordu.
-niye söyledin peki.
+riski severim baba ben bilirsin.
-siktir git lan odana.pezevenk.
-baba sözlükte yazar olmadığın için buraya yazmam gereksiz. en iyisi öncelikle sana bir üyelik alalım.
söyleyemedikleridir, muhtemelende söylenmeyecektirler.
sigarayı sorduğun zaman bırakmıştım. Tekrar başladım baba.
Raki siselerinin icine suyu ben koydum ama hakettin orosbu cocugu.
Sana orosbu cocugu demekten zevk aliyorum.
Hiçbir zaman babam olduğunu hissedemedim.
baba, bugün iki sınavdan da babalara geldim. sen fosur fosur yatıp para yollarken ben her gün içip, gezip okula gitmiyordum. diploma belkiyosun ya bu sene "nah alırsın" gibime geliyor.
iyi adamsın.
Ölmemen gerekiyordu, hiç baba kızını yarı yolda, korumasız bırakır mı?
adamsın.
Neler kadar saklasanda Ağladığını hissettiğim zaman, o gün o akşam, mutfakta kaptığım çakmakla sigara yakıp, parmaklarımın üst kısmına basmaya başladım, sırf başka bir şey düşünmek için, bir babanın ağladığını görmek kadar, insana başka bişey koyamaz, onu düşünmek çok acı bir şeymiş, zaten o gün sigaraya başladım, baba.
kondom denen şeyi keşke kullansaydın.