bugün

özel mesajları rahatsızlık veren bir yazardan kurtulup saldırı entryleri haricindeki zamanlarda huzura ermektir.
"dur yapma, etme eyleme" demektir.
(bkz: engelleme yöntemlerinden tüme varmak)
bir yaşıma daha girdim denecek durumdur.
moderasyondan talebimdir:
1)istemediğimiz yazarların açtıkları başlıkları sol framde görmek istemiyorum.
2)aynı yazarların herhangi bir başlıkta yazdığı yorumları görmek istemiyorum.
3)belirli konularda açılan başlıkları görmek istemiyorum.ör:siyaset ve dini tartışmalar içeren başlıklar,ergen başlıkları.
yazarları entry girmek ve başlık açmaktan men etmek. moderasyon eylemi.
sol frame de gördüğüm bazı başlıklardan sonra ısrarla olmasını istediğim buton şeysidir.
piskevit ile püsküüt arasındaki fark
sevgilisini sadece yanağından öpen erkek
kızını rock festivaline yollayan geniş baba
76 ıncı buluşmasında veren kız

gibi saçma sapan başlıkları açan yazarlar bellidir. sol frame den kaldır tuşuna basmaktan imanı gevreyen sözlük yazarı bünyelerin yüreğine su serpecek hizmettir.

(bkz: temiz sol frame temiz toplum)
(bkz: buradan moderasyona sesleniyorum)
sadece ibneleri engelemekte kullanılır.
not:adam gelmiş, bende topum ne diye toplara laf söylüyorsun zırvalamaları, de geet adamı katil etme derken, engelle aga denilmesi üzerine kullanmıştırım.
sevmediğimiz yazarların yazılarını ve açtıkları başlıkları sol framde görmeyelim moderasyon uyuma yazarına kulak ver.
(bkz: kara liste)
(bkz: ağlamamalısın melis)****
iki söz edemeyen moronların hebe hübelerini dinlememek için siktir lan hadee mantığıyla defedilmesi tanımı.
aciz insan davranışı. tabi ayar yiyince hazmetmesi kolay olmuyor.
kesinlikle yer alması gereken buton, hadi trollere izin veriyorsun cebini doldurmak için; hiç mi biz insanları düşünmüyorsun ?

sevgili sözlük modaratörleri, ve lan zall;

ben ki sözlükte gece yazmaktan zevk alan biriydim ki artık ramazan dolayısıyla akp'nin maaşlı yazarlı tam mesai yapıyorlar.

ben ki herhangi bir parti (sağ-sol orta biraz sağ ve az sol farketmez) propagandası yapan, sol frame'i tuvalet olarak kullanan, böyle yapan kız-şöyle yapan kız başlıklarından nefret ederim ve eminim ki yalnız değilim bu düşüncelerimde.

aynı zamanda hakaret ve yalan yanlış- eksik bilgi içeren entryleri de sevmem zira özel mesajla doğrusunu kanıtlarıyla göstersen de şerefi yarım yine şerefi yarım.(şerefsiz demek hakaret sayıldığından; varlığıyla yokluğu belli değil.)

bunlara da bir çözüm gelirse ne ala. o değil de içimi böyle dökmek ayrıca güzel oluyor.

gerek donuz butonu gerekse yazarı engelle farketmez, yapın şunu abicim. (lan ile başlayıp sonunda abi çekmek)
klavyeyede sansür mü var artık yeter!
yapılması gerekendir. özellikle üst üste 3 farklı seferde mesaj atmış siz hala cevap vermemekte diretmişseniz engeli basın gitsin, zaten hiçbiriyle konuşulmamalıdır zorda kalmadıkça o da ayrı mevzuu da neyse..
böyle bir özellik hala gelmedi mi?