bugün

kötü de olsa bir sınavın daha bitmesi.
Kulakliklarimi kaybettim sanmistim ama buldum.

Fakat ogrenci kartimi bulamiyorum grr.
Gökhan hocanın tarih dersi. Sıcak duş. Pizza
Bugün itibariyle vizelerin bitmiş olması yeterince mutlu edici.
egzama denen illetten tamamen kurtulmak. nüksedebilir tabi ama hazırlıklıyım artık.*
Sabah erken kalkmak.
bugün hiç laiklikle kafa beceren bir kemalist görmedim.
şeytan kulağına.
istirahat.
saygılı sevgili insanların özel mesaj atmaları ve çocuğunluğuk dokuzuncu nesil yazarları ve öncesi. kanıtlanabilir.
akagamina.
sevişmek desem herkes bana sapık,abaza,pislik der biliyorum ama gerçekten sevişmek beni çok mutlu ediyor.
yarın sınav varmış. iki gün tatil hafta sonuyla dört ve planlar planlar.
tango uygulamasından mesaj geldi bugün, "slm ben gy" diyordu. salağa yatıp adı sibel olan fakat çakma isim almış olduğu belli olan kişiye "slm gy ne demek?" diye sordum. "ben erkeğim erkeklerden çok hoşlanıyorum, bir kere ağzıma ..." diye cevap aldım. 60 lık bir beyefendi gibi cevap yazdım. aldığım cevap, kalbi kırılmış bir geç kızın cevabı gibi oldu, "bir kere ağzıma ...en bitcek mi?"
bu beni mutlu mu etti hayır ama ofiste mesajı okuyunca topluca çok eğlendik.
yağmur yağıyo olması..
memlekete gidiyük daha ne olsun.
plastik kaptaki kazan dibimi yerken elimden kaydı ve yere düştü. ve baktığımda yerde düz şekilde ve öylece duran tatlımı gördüm. hayattaki şanssızlığımı o an kırdım. yarın ilk iş böbreğimi satıp iddaa oynayacam.
hamsi. küçük şeylerle mutlu oluyorum evet. *
bi arkadaşım bi kaç günlüğüne benim bilgisayarımı vereyim istersen dedi.

ki benimkisi bozuk.

tamam dedim allah filmlerin dibine vurucam.

önerin önerin aşklı meşkli aglamalı.
daha mutlu olacak bir şey bulamadı bugün yazar.
yemekhanede yemek yerken yapılan 'bundan sonra ikinci öğretimlere de yemek çıkacak' duyurusu.
Yusufcuklu kolye hediye şeysi.
Mutluluktan ağladım sözlük.
küçük bir kız var, üst katta.benimle vakit geçirmeyi çok seviyor ama hastayım birkaç gündür, ateşim var. ben yanına çıkamıyorum, onun da gelmesini istemiyorum bulaşıcı olur diye...
neyse.. bugün annesinin de yardımıyla bana kek yapmış, geçmiş olsuna geldi.
hayatımda yediğim en lezzetli keki yedim ben bugün. çünkü minik bir çift el çırpmış o keki, kalbinden ben geçerken...
benim için yapmış, beni düşünmüş. uzun zamandır mutlu olmadığım kadar çok mutlu oldum...
çocukların kalbi çok büyük ama aynı zamanda çok hassas.
herkese yer veremiyorlar kalplerinde, yer alanlara ise fazla cömert oluyorlar. ben bugün miniğimin kalbindeki yerimi gördüm...
ve avuçlarından öptüm onu çok çok...
iş başvurumun kabul edilmesi.
Berbat başlayan bir günün ilk saatlerinde "kendine cok iyi bak" demişti bir arkadaşım. Oyle içten söyledi ki güç aldım. Mutlu oldum. Ve dilimizi konuşmayı beceremeyen bir hasta güç bela öğrendiği iki kelimeyle beni sevdiğini anlattı bana, öyle samimiydi ki, zarar vermeyecegimi bilsem sımsıkı sarılıp olmayan saçlarından öperdim onu. Ve kapanışı annemin güzel sesiyle yaptım bugün, kendimi şanslı buldum, yanımda olamasada, hep yanimdaymis gibi hissettirdiği icin...
(bkz: otobüsteki bebeğin gülümsemesi)