bugün

en az 9, ki bence cok fazla. ideali ikidir bunun.
1'dir.

6 yıl geçmesine rağmen her gün acaba ne yapıyor diye bakıyorsam diğerleri aşk değil hevesmiş sadece.

nişanlanacağını duyunca üzülüyorsam aşktır bu.

ben onu o kadar sevmeme rağmen beni sevmemesine rağmen benim hala onu düşünmem aşktır.

edit: yanlış okumuşum.

valla enteresan bir şekilde bu başıma 4 5 defa geldi. hiç bir ile de bir şey olmadı.

orta okulda 2 lisede 1 kız feci takılmıştı peşime bıkkınlık getirmişti.

hayır şimdi nerede o kızlar onu merak ediyorum. kaldık sap gibi biriniz gelin lan bari.
aşk değildir o. aşk olsa duramazsın. insan hayatında 1 kez aşık olur. diğerleri aşk değil, sevgi hayranlık beğenme veya alışkanlıktır.
2 tanedir ciddi aşık olduğum. Birincisi 4. ikincisi 9. Sınıfta. ikisi de hayatımı sevdi.

Bana aşık olan ise 2 tanedir.
(bkz: sağa ne)
asik olma degil, olunma sayisi. arkadasim 50 karakteri de bi kavrayin ya.
40 yapar.
3-4 vardır. Gerçi beni adam yerine koyup aşık olan kızdan ne hayır gelir orası da meçhul amk.
bakiyorum da başlığı herkes yanlış okumuş, algılamış. olunma diyor olma değil. olunma sayım ise ; valla her gören aşık bana gerisini siz hesap edin.
bildiğim kadarıyla 1 . zaten fazlasını beklemek olmaz
yazıyla bir, rakamla 1'dir. onu da 1.5 senede ben başardım. yoksa durduk yere kim gelip aşık olsun bana.
sanırım birdir. o bile kesin değil yani, zaten kim bana aşık olur ya.

(bkz: ben olsam bende olmam)
1 kez. oda 5-6 yıl sürdü..
kim emin olabilir ki? sorusunu sorduran sayıdır. her sana aşığım diyeni deftere ekleme gafletine düşmeyelim. ben şahsen aşık olduğum sayısından bile emin değilim, insanın kalbi kendine bile oyun oynuyor bazen.
En Sağlamından bir keredir.
1 keresi makbuldùr. gerisi yalan. iki yìl oldu öl desin ölim.
gerçek anlamda 1 .onunlada evlendim zaten .
bunu kimse bilemez. siz farkında olmadığınız halde size aşık birileri olabilir.
Çok aşığım var tam sayıyı bilemiyorum.
Bildiğim kadarıyla 5. Birinden eminim, hala devam ettiğini düşünüyorum.
Sayısını net kestiremem. Çünkü tesadüfen kulağıma gelmis platoniklerim de Oldu. Ama gerçekten aşkı bir kadının gözlerinde gördüğüm, o bakışı gördüğüm kadın sayısı sanırım 10'u buluR.
Pi'yi kaç aldığımıza bağlı olarak değişecek sayıdır.

Ne bileyim ben.*
Sayılır ölçülür bir şey mi bu*
Yeri geliyor ben bile kendime katlanamazken başkası bana aşık olacak yok artık daha neler.
Bak bu henüz olmadı.i have never fallen in love.
Rakamla 2, yazıyla iki olan durumdur. ikisi de hüsranla bitti. Aşklar hep yalan dolan derler ya o hesap.