bugün

yazdıkları yazılar karşılığında entrylerine işte budur demek.
sözlüklüğe yazarlık için para ödense bu kadar özgür yazılabilinirdi.
her yazarın "belki bir gün olur" düşüncesini daima içinde yaşatacağı hayalimsi şey.
(bkz: uludağ sözlük asgari ücreti 4 tl)
rüyada görülebilecek olan olay.
sahibini belediye başkanı yapsak olur mu acaba? düşüncesi... sonucu.
zall ın sözlüğe girip bi allahın kuluna şuku bile vermediğini düşününce imkansız gelen olay. beni ararsanız zall ın nik altındayım. biraz yalayacam oraları. ne de olsa ; umut fakirin ekmeğidir. eppek var mı panpa ?
bak * bak bak *
sonucunda zall abinin * bile yiyebileceğimiz eylemdir. zordayım la moderasyon kendi arasında 3-5 lira toplasın bana. makbuz kesebilirim.
şu son görülenler üzerine olması gerekendir. biz yazalım sen ye kaymağı. yok öyle uç kuruşa beş köfte.
param yatmamış amk!
4-5 adet troll olmayan yazar secip denenmesi gereken proje.tutarsa daha çok yazar projeye dahil edilir.

Sonucta icerigi uretenler zall veya modlar degil, yazarlar. Sozlugu okuyanlar " hadi zall i ve modlari okuyalim" diye buraya gelmiyor. Yazarlari okuyorlar.

Maaş verilecek yazarlik kriterleri belirlenirse eminim ki kalite artacaktir. Her troll olmayan yazara elbette maaş verilemez. Zall bu maliyeti kolayca karsilar diye düşünüyorum.ne de olsa "yazarlarin urettigi iceriklerin oldugu" bir sozlukte bircok kurumun reklamı dönüyor.

Evet bu muhtesem fikir sadece benim aklima geldi.