bugün

---bluevelve---
başlık: beşinci yıl zirvesine gelmek yerine muhammed e inanan cahil

entry: sözlük olarak adlandırılan ve göğüsleri ilkbahar rüzgarlarının buyurgan nefesine karşı koyamayan tomurcuklar gibi coşkulu kızların ve yüreğin derinlerinde en amansız buzulları eritebilir volkanlara ev sahipliği yapan kaslı esmer kürt erkeklerinin şehvet dolu geceler boyu ateşten kelimelerle ilmik ilmik dokudukları entrylerine ev sahipliği yapan internet oluşumunun kuruluşunun beşinci yıl dönümünü aşkla ve şarapla kutsamak için düzenlenen lakin atatürk'ün işaret ettiği aydınlık ufuk yerine ortaçağ karanlığının yansıması olan bedevi inanışlarını rehber edinen bünyelerin gelmekten imtina ettikleri zirvedir.
---bluevelve---

---hicbiseyebosunaiclenmeyenadam---
başlık: sözlük zirvesine katıldığı için hamile kalan izmirli kız

entry: evet efendim...

cumhuriyetin kurucusu, orduyu düzenleyip çürük elmaları içerden temizlemiş ve varını yoğunu ortaya koyarak türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmış olan aydınlık yüzlü, gerek yurt içinde gereke ise yurt dışında ülkemizin bayrağını yücelten yüce başbakanımız sayın recep tayyip erdoğan'ın ülkesinde yaşadığı halde allah'ın kendisine emanet ettiği ve namus ve iffetinin garantisi olan bekaretini yeni tanıştığı kaslı kürt erkeklerinin kollarında kaybeden ve her halinden izmirli olduğu anlaşılan, sütyen giymediği iri göğüs uçları kazağında çıkıntılar yapan, katıldığı alkol ve günahın doruklarındaki zirvede hamile kalan patlak kızdır.
---hicbiseyebosunaiclenmeyenadam---

---morganize isler---
başlık:zall zirvede beni neyse diyen bayan sevgili

entry: sevgilinizle bir kafede oturuyorsunuzdur, sevgiliniz birden ellerinizi tutar ve yanakları kızararak "aşkım dün gece zirvede zall beni... neyse" der. siz ne olduğunu sorarsınız ama o söylemek istemez, sizde tamam der geçiştiririniz.
akşam eve gidince düşünür durursunuz, acaba zall zirvede ne yaptı diye.
---morganize isler---

---forum chat tarzi entry giren kiz---
başlık:utanmadan zirveye türbanlı gelen kız

entry: ah dostlarım laik olmak ne zor...

bu sabah yine yağmur vardı istanbul'da, bulutlar sanki dört yanı camiler tarafından kuşatılmış bu şehrin kaderi için ağlıyorlardı. ben ise sokakları ıslatan yağmura rağmen cumhuriyet gazetesi ve kornfleks almak için her halinden dinci olduğu anlaşılan bakkala gitmiş ve cumhuriyet gazetesinin her sabah olduğu gibi yine kalmadığını görmüş ve ülkemin içine düştüğü bu durum için gözyaşları dökmüştüm.

kahvaltıdan sonra kaan aramıştı;
- aşkım akşam zirveye gidiyor muyuz?

benim başka bir planım olmadığı için kabul etmiş ve hemen hazırlanmaya başlamıştım.
akşam kaan'la zirveye gittiğimizde ben uzun bir aradan sonra modern dostlarımla eğlenip bira içebileceğim bir gecenin sevincini yaşıyordum ama birden ilerde başını türban olarak adlandırılan çeşitli renk ve desenlerde bez parçalarıyla kapatan birini görmüş ve o yöne yönelmiştim, kaan ise durumu farketmiş beni engellemeye çalışıyordu.
ben türbanlının yanına ulaşmıştım;
fctegk: utanmıyor musunuz çağdaş ortamlarımıza geliyorsun pis dinci...
türbanlı: hanımefendi saygıl...
fctegk: neden saygılı olacakmışım pis dinci, yobaz, sen neden zirvemize geliyorsun öyleyse?
kaan: aşkım lütfen ama.
fctegk: niye onların ülkemizi karartmaya ne hakkı var?
türbanlı: bakın lütf...
fctegk: sus pis dinci!

görevliler etrafımıza toplanmıştı, kaan da elimden tutmuş hadi gidelim diyordu, ben ise ülkemin içine düştüğü durum karşısında hüngür hüngür alıyordum.
---forum chat tarzi entry giren kiz---

---rosava---
başlık: zirve katılımcı sayısının 2011 ilk çeyrekte 7 9 büyümesi
entry: uludağ sözlük zirve katılımın 2010 daki % 6,3 lük büyümeden sonra 2011 ilk çeyrekte %7.9 büyümesidir.

http://bombahaber.com/hab...ozluk_zirve_7_9_artis.php
---rosava---