bugün

El değmemişliğime, asaletime ve masumiyet müzesine konulası bedenime yakışır bir erkek olmalı. Yani çok özel biri olmalı.

Öncelikli 1.90 olmalı ki en az! 1.89 olsun, kabul etmem asla. Topuklu giydiğim zaman aramızda oluşan boy farkı kapanmamalı. Ben 1.56 boyundayım, bu nedenle 1.90 olması önemli.

Mesleğe hiç önem vermiyorum. Benim babam araba tamircisiydi ama 6 çocuk büyüttü. Müstakbel eşim doktor, pilot ya da en kötü ihtimalle uçak mühendisi olabilir. Ben açık öğretim lisesine gidiyorum ve eğitim seviyemiz muhteşem uyumlu olmalı.

Başka bir kadını altında inim inim inletebilir ama bana kıyamasın isterim. Başkalarıyla sevişebilir, onların saçlarını eline dolayıp duvardan duvara atabilir, kucak dansına gidebilir ama benim saçımın teline eli gitmesin mesela. Çapkınlığı evlenince bırakır.

Annesine çok düşkün olmasın. Annesi nasıl biri bilmiyorum ama kendi annemi tanıyorum. Annemi sevsin ve sözünden çıkmasın. Beni annesiyle çok muhattap etmesin. Onun annesini tanımıyorum o yüzden düşkün olmasın.

Evi ve arabası olsun. Zaten babam evi olmayana beni vermez. Kendimiz kira ödediğimiz için babam sıkıntı çekmemi istemiyor.

30 yaşını geçmemiş olması gerekiyor.

Böyle bir insanla soğan ekmek bile yerim. 2 göz odalı evimiz olsun yeter. Önemli olan anlaşabilmek sonuçta.
(img:#1972958)
Oy oy.
haddinizi bilin arkadaşlar allah sadece size özel insan yaratmıyor.