bugün

görsel
Cagnim bulutlar.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Saçma bir şekilde huzurlu geliyor.
görsel
(img:#1879803)

“Yağmur ha yağdı ha yağacak. incecik bir çisenti yokluyor boşluğunu insan yüreğinin. hüznün bütün koşulları hazır. nedenini bilmediğim bir keder akıyor damarlarımdan. kalbimin üstünde binlerce bıçak ağzı... ve yüzüm ömrümün atlası; düzlükleri bunaltı, yükseklikleri korku, uçurumları yıkıntılarımla dolu bir engebeler atlası. yaşamak bir can sıkıntısı mıdır ömür hanım?” Şükrü Erbaş.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Çanakkale / Eceabat
görsel
Herkes bu şehrin renkli olduğunu düşünür ama benim için durum bu..
(img:#1)
(img:#1883341)

“Birbiri ardına geceler boyunca yıldızları seyredip durmuş ve sonunda, yıldızların birer sözcük olduklarına kanaat getirmiştim. samanyolu'ndaki sayısız diğer dünyalar da, tıpkı bu dünya gibi birer sözcüktü. sonra anladım ki, nerede olursam olayım ister düşüncelerle dolu küçücük bir odada, ister dağların ve yıldızların alabildiğine uzayıp gittiği bu evrende, her şey beynimin içinde bitiyordu. yalnız kalmak bir zorunluluk değil. o yüzden yaşamı olduğu gibi sevmek ve kafamızın içinde önyargılar oluşturmamak zorundayız.”
jack kerouac - yalnız gezgin.
görsel
Moskova eski kremlin.
görsel
çukurova üniversitesi.
Tam yedi tane ikisi evlatlık. Zavallı annelerinini yiye yiye bitirdiler resmen.
görsel
görsel

mezitli deresi ' nin denize kavuştuğu yer ve yaya köprüsü.

https://i.hizliresim.com/nbN1ga.jpg
görsel
görsel
görsel
(bkz: aşti)
görsel
kınalıada
görsel

mahalle mezarlığımızın bekçi tosbağası. abimiz her ziyaretimde hep aynı mezarlığın yanında nöbet tutuyor. bugün de beni karşıladı, ömrü uzun olsun.