bence tüm sözlükler alemine gerekli bir fasilite bu. sözlükler alemine taze kan, bomba gibi düşecek cin fikir.
artı, eksi, nötr, mesaj, şikayet bilmemne butonları hepsi var sözlükte. ama neden yok bir taciz butonu?
olsa da şöyle basınca ''ççücccüüük, fiiiuuvv'' filan gibi ses çıksa karşıdaki bilgisayardan, ne bilim bi aparat taksak isteyen pandik yollasa, fordçuluğa alışmış kardeşlerimiz için bilgisayar yanına yuvarlak bir alet takılsa, eleman fordladıkça karşıdaki hissetse filan.

teknoloji bunlar, artık gelişmişlik düzeyi bunlarla ölçülüyor arkadaşlar. uyumayın sözlükçüler.
artık teknoloji buna elverişli. oturduğu yerden senin evinin içini gözetleyebilen adam bir pandik yollama, bir online taciz etme işini mi bulamayacak? güldürmeyin lan beni.
hep mesajla taciz, hep mesajla taciz nereye kadar?

*tiki olan adamlara da mesela karnına dokunan bir parmak konulabilir.
-cıssstt
+ananskym
-cıssstt
+ananskym ellleşmeee
cuccuk hareketi yapan buton da olabilir pek ala, neden olmasın? yönetimden ses soluk bekliyoruz.
bakınız yazarları için tasarladım ben bunu aslında. bakınız veren yazara kafa göz girişiyor bu buton, tıklıyorsunuz kafa dağıtıyor, yeri geldi mi şişe sokuyor, yeri geldi mi tükürüyor. ilginç, efektif bir buton.