bugün

son günlerde rastladığım, yeni yasaları çekiştiren, anlam veremediğim yazar halidir.

" tamam, bir olur...
iki olur...
üçüncüye kabağın zaten olmayan tadı kaçar. " dizelerini duyacak yazarın halidir.

anlamsızlığı şu yüzdendir, sen istediğin kadar yasa çıkar, erkeğin s*kini, dişininde bir taraflarını mühürlemediğin sürece ne yaparsan yap işe yaramaz bu bir gerçek. zaten gün boyu seviyesiz muhabbet almış başını gidiyor, birde işe devleti kaçırıp daha da seviyeyi aşağı çekenleri gördükçe tiksinçlik kazanan yazar halidir.
devlet sanki bunları engelleyebilecek. çatır çatır kaybolan insan yaşamının, şehidin hesabını veremezken daha doğmamış çocuğun donuyla kefenine yasa mı çıkacarak ? ben gülmüyorum bile. benim gülmediğim gerçeğe yorum yapan yazardır. gerçek dediğin acıdır, acıtır. bu o kadar gerçek dışı bir saçmalık ki kalakaldım öyle ekran başında. coşmuşta coşmuş, kürtaj kanunu meselesi. işin ayarını kaçıran yazardır kuşkusuz.

kendi cinsimden utandıran yazar halidir.
unutulmamalıdır ki konu tartışılıyorsa, bir olumlu bakan birde olumsuz bakan taraf vardır. sözlükte tecavüze sıcak bakan yazar vardır demektir buda. lan erkekliğimden tiksindirdiniz lan.