bugün

Yazacak başlık üretmekle çözülecek sorun. Yazacak bir şey bulamıyorsan açarsın kafana ve formata göre bir başlık yazarsın, kimse de seni engellemiyor.
bu durum her sözlüğe girişimde vizyonsuz cahil cühela bişey olduğumdan beni çok derinden etkiliyor.
siz başlık açın onlar düşünsün.
Yüksek iq nuzu kullanıp başlık açmanıza sebep olan durumdur.

Ha başlık açabilecek kadar bile zekaya sahip değilim diyorsanız mal gibi ana ekrana bakarsınız.

Ekleme: totalde 22 entrysi olup, onun yarısı da sevdiğim şarkıcı, kullandığım rimel minvalinde yazılıp sonrasında "yazacak başlık bulamıyorum iq düşük " diye miyavlamak nedir arkadaş amk.
yazmak zorunda değilsiniz. 1 saat sonra yazarsınız. evet.
zeka seviyeleri yerde yine. bil3mem hangi mal yüzğnden.

adam durumdan şikayet ediyor. bunlarda sanki o bilmiyomuş gibi boşlok oçmoyo boynon yotmoyoso tobo diyor.
Bulmuşum.
an itibariyle yaşadığımdır. ne okuyarak bir şeyler öğrenebiliyorum ne de yazacak bir başlık. hadi hayırlısı.
Genel itibariyle cinsel içerikli ve saygısız başlıklar olduğu için çoğu yazarın sıkıntılı durumu. Yapacak bir şey yok.
Muzdarip olduğum durumdur. Yalnız değilmişim en azından. Testosteron kokusundan geçilmiyor sözlüğün sol frame'i aq.
yaşadığım durum. saçma başlıklar her yeri sarmış.
Suan yasadigim durum. Akmiyor bugün akmiyor.
O halde sen aç.
Deli amk.
(bkz: kadınların bu saatte sözlükte takılma sebebi) bundan âlâ başlık mı olur tartış dur...
Günümüz yazarlarının büyük problemidir.

işi bilmiyonuz arkadaşlar.
Sözlükten çıkma vakti geldiğini gösterir.
Yazacak başlık bulmak bazen zor oluyor. O yüzden kendi başlığınızı açın.
yaşadığım durum. Çok sıkıcısınız.
o zaman entry girmeye devam.
Kıdemli bir yazar olarak içinde olduğum vaziyet... bazen kendimi üni 1. Sınıftan ders alan son sınıf öğrencisi gibi hissediyorum. eski yoldaşlar hep silik, eski sözlük kızları uzakta, eski kız ayağı görselleri yok... bir şeyler karalamaya çalışırken uçsuz bir mağaraya sesleniyor gibi hissediyorum, ses yankılanarak gidiyor ve bitiyor. yahut denizin altında hayatın anlamını açıklıyor gibi ; glu glu ve glu...
Yazacak başlık bulamamaktan çok yazacak o eski enerjiyi ve heyecanı içinde bulamama durumudur. Eskiden söyleyecekleri olanlar konuşur fikri olmayanlar dinlerdi şimdi fikirsizler konuşuyor fikir sahibi olanların sustuğu yerlerde
An itibariyle olan durum.
yine başıma gelmiş durumdur . ya subjektif başlıklar açılıyor ya da sıkıcı şeyler.
ben genelde açacak başlık bulamam bazen yazacak başlık bulamadığımda oluyor tabi.