bugün

yaz aylarının hararetli ve nemli havasından bunalmış olduğu halde, soğuk suyun altına girmeye korkan ve alışmamış insandır. alamıyorum amk.
nazlı insandır. üşürse hemen hasta olur. oysa sıcak vücudun soğuk suyla karşılaştığı anda verdiği tepki ile oluşan his dünyaya bedel.
benim o. yaz kış kaynar suyla duş alıyorum. nedenini bilmiyorum ama yalnız değilim diye tahmin ediyorum.
marazlı koyun gibi insandır.
adam titremeyi sevmiyordur.
En azından ayaklara soğuk suyun tutulması gereklidir. Kan akışını hızlandırmak için.
temelinde cesaretin olmamasıdır. erkeksin kardeşim soğuk su öldürmez denip girilmesi gerekir.
her emdiğin meme süt vermez ama aldığın lezzet de süt gibi olmaz hani.
höövhöv diye duş almaktansa sıcak suyu dayayıp almak her zaman daha iyidir. Hem üşürüm ne o öyle soğuk suyla duş falan. ibne miyim ben lan!
eğer antalyada yaşıyor ise tıpış tıpış buz gibi suyun altına girmek zorunda kalacak insandır.
yiyorsa girmesin 45-46 derecede.
kars ta yasiyordur. amk memleketinde havalar yeni yeni isiniyordu ki ramazan geldi.

edit: evet yorganla yatiyorum hem de sweetshirt giyerek ve kalin altlik pijama. valla lan.

ayrica da (bkz: nick entry uyumu)
yazın bile utanmasa yorganla yatacak insanlar için garip karşılanmaması gereken durum. *