bugün

bizlere önce bu cennet vatanı teslim etmelerinden, aşıladıkları vatan sevgisi ve yurttaşlık bilincinden dolayı akla gelmiştir. modern türkiye ve demokrasiye geçmemizdeki katkıları atlanmamalı. yoksa ne anlar elin hilafetçi çomarı demokrasiden, çoğunluktan? tabi fetö ve pkk terörü gibi dinci, bölücülere karşı hep uyanık olmamızı sağlamışlardır.

akp'liler kemalizm'i anlasalardı pkk ile masaya oturmaz, 15 temmuz'u yaşatmazlardı millete. neticede ilkokul mezunu cia uşağı bir imama ne istese vermezlerdi.
biz allah a şükrediyoruz.
anlayamadıgımız durumdur..
niye mk, partiyi teröristlerle doldurdugunzu yetmiyormuş gibi meclisin hatta ülke yönetim kademesini de mi teröristlerle doldurmanız için mi şükredelim..

veya venizelosu kolunuza takın diye mi ahahahahah..
allah´a şükredenler zamanında allah´tan sonra ingiltere´ye şükretmişlerse, o zaman orada kemalistlerin akgötlerin göremediği bir özellikleri olmalıdır.
kemalistlerde bizlerin göremedigi ve bu sözlükte bir kuş beyinli lagım faresinin gördügü neymiş anlaymadım mevzuya farklı açıdan geçecegim..

dünyanın en hastalıklı ideolojisi bence kemalizmdir, ideoloji içine aldıgı taraftarları da hasta ediyor..

buna ben devekuşiyous sendromu diyorum..

yani bunlar kafalarını öyle topragın altına gömüyorlar ki, dünya sadece bunlara siyah gözüküyor..

yav adam öylesine susup sadece eleştirmemize şükredecegine teşekkür bekliyor, bu ruhsal bir bozukluktur..

kendi kafaları içerisinde ne yaşıyor lan bunlar..

ulan sizin gördügünüzü görsek veya sizin gibi hasta olsak elbet sizi destekleriz..

ççok mu zor anlamak..
entrysinde cogunluk, demokrasi diyip sonrasında ülkede kendisi gibi olmayan ne varsa saydıran kuş beyinli bir lagım faresi barındıran başlıktır..

kuş beyinli tek entry yazmıştı baktı herhalde ilk defa başlıgı tuttu bildigi iki üç şeyi sıraladı ahahaha salak muhtemelen burdan öteye gidemez amına kodumun hamamböcegi..

paragraf içinde degil adam cümle içinde çelişkiye düşüyor..

bu kadar salak kuş beyinli olunur mu..

bu salaklara istedikleri şeyin demokrasi olmadıgını laik bir dikta rejimi oldugunu demokrasiyla alakasız oldugunu anlatamadım ya en çokta buna yanıyorum..

hamamböcegi yav..
edit:ahahaha beyinsiz şimdi de o cümleleri sildi gerizekalı bari geri vites yapma daha beter rezil olacan mal, amk işsizlikten 15 yaşındaki ergenlerle tartışıyorum..
görsel
Şu kahpeye de Atatürkçüler dışında tek bir insan bile laf edebilmiş miydi?

görsel
terim hatası yapıldığından olmayacak şeydir.atatürkçüye atatürkist denemeyeceği gibi kemalciye kemalist denemez atatürkçü denir.