bugün

niye dünya halkları için sorun oluyormuş anlamadığım şeydir. benim için sorun değil mesela. yok etmişim kafamda ırkı, dini...

bunu yapmak zor değil. deneyin sadece. oymuş buymuş diye bakmıyorsunuz" insan" diyorsunuz bitiyor.
var olandır.

(bkz: artin agopyan)
ne fark eder ki ne ırk olduğu önemli olan insan olup olmadığıdır .
Beynelminel ibinelik başlıklar.
Ulan kimi kurt'u baba ata görür kimi ermeni davası güder diger dünya da zebanin o ateş maşası götünüze girsin inşallahu teala.
Bir insan evladının başına gelebilecek en kötü gen kombinasyonu. Türkiye'sen ırak olsunlar.
hainliğin dibine vurmaktır.
o ne iğrenç karışım amk okurken sinirlendim.
Seçim şansı yoktur. Nasıl kapkara bir afrikalı belki sarışın mavi gözlü olmak isteyip olamıyorsa ve bunun için suçlanmamalıysa , yarı ermeni yarı kürt olmak ta utanılacak bir şey değildir. Bir insanın anası veya babası yüz kızartıcı eylemler içerisinde bulunabilir ancak bu kişiyi ve kimseyi ilgilendirmez. Herkesi objektif değerlendirmek ve böyle gereksiz genellemelerden kaçınmak gerekir. Bu öfke ve çatışma toplumunda senin sağduyuna ihtiyacımız var arkadaş.
ülkedeki kendini kürt olarak tanımlayan vatandaşların içinde bulunduğu durum.
onlar da insan ama insan olana..
Insan olan herkesin yaşama hakkı vardır. ancak bu kombinasyona girenlerden bazıları yasadışı yollara sapmış bulunmaktalar. iyi insanları tenzih. ediyorum. pkknın kuruluş kadrolarıdır.

Doğudan batıya göçen bir arkadaş babaannesinin ermeni olduğunu söylemişti. özellikle o sıkıntılı dönemlerde bazıları kendilerini kürt olarak nitelendirip kendilerini gizliyorlar. bu konuda birçok iddia var. önemli olan vatandaşlık bağıyla bu ülkeye bağlıysa kim olduğu o kadar da önemli değil. sorun pkkya destek verdiklerinde başlıyor.
vatansız olmaktır. vatansız oldukları için sağa sola faşist derler. daha bayrağı belli değil, karısı kızı belli olur mu?
(bkz: Allah ın sevgili kulu)
yakın bi tanıdığım kız var öyle.
Irklarımızı seçemeyiz amk gerizekalı beyin özürlüleri.
Gerizekali ergenler fasistcilik mi oynuyorsunuz?

Olm size bisey sorcam,

Bu yastan sonra annenizin ermeni, babanizin kürt oldugunu ogrenseniz ne yapardiniz?
normal bir durum batıda yaşayan çoğu türkte rum geni taşıyabilir.
soysuzluğun dibine vurmaktır.
Allah belanı vermiş
denir.