bugün

Başlık:Referandumda evet çıkarsa
1.enty:memleket kana bulanacak beyler hayır diyelim.
2.enry:evet çıkarsa bozdurcan yani...
@2 oy kabininde sikmiş...
başlık: orsbu msn si veriyorum soyunuyor çok güzel
@1 : orsbu@msn.com
@2 : ekledim kabul et * * :):
o ne biçim ayar yahu sesli güldüm arkadaşa * *
--spoiler--
ben senegalli gemi korsanlarının lideri abdullah. 2 metre 20 santim boyunda 145 kiloluk siyahi bir kas yığınıyım. bizi mutemelen daha önce haberlerde izlemişsindir. ele geçirdiğimiz son geminin kaptan köşküne çıktığımda kaptanın bilgisayarında incisözlük açıktı. sabahtan beri sitede yazılanları kaptana çevirttirip arkadaşlarla gülüyoruz. ancak sitede dolanırken senin bu sikik entryne rastladık. bütün neşemiz bir anda söndü ve bunun sorumlusu sensin. açıkçası şu an evinin önündeyim ve senin evden çıkmanı bekliyorum. seninle önce bir konuşup herşeyi anlatman için şans vereceğim, ama evden çıkmazsan seni gelip alacağım ve karım olacaksın.
--spoiler--
Başlık günün amatör cillop gibi caps amcığğğğğ
1- şukular gelsin sikerm belanızıııııııı haaaaaaaa
c:// documents and settins// sistem files//..amatör zekiye amcık..//amatör_melehat göt capsi. jpeg
(ccc baykus ccc, 01.12.2010 12:10)

2- c:// ailem klasörünü unutmusun panpa

bonus : @2 yeni klasör acmis
@2 yan yatırmış
@2 windows'a format atmış.
--spoiler--
bak kardeşim,

ben kuzey korede yaşayan bir çiftçiyim. adım ming huo. belki biliyorsundur komünist rejim burda halkın dış dünyayla bağlantı kurmasını, interneti, yabancı televizyonları yasaklamış durumda. inanır mısın dünya kupasında yenildiğimiz maçları bile 2 gün sonra izledik milletçe. ancak ülkemin güney kore'ye yaptığı son nükleer füze saldırısı sonrasında garip bir şeyler oldu ve oğluma yılbaşında amerikadan kaçak getirttiğim iphone ile şu an internete bağlanabiliyoruz. ama her internete girdiğimizde acaba gizli polis peşimizde midir, farkedip bizi içeri atarlar mı diye büyük korku yaşıyoruz. ama inanır mısınız bu siteyi buldum ve artık gizli polis falan umrumda olmamaya başladı. muson yağmurları yüzünden telef olan pamuk tarlamı bile unutuyorum bu siteye girince, inanılmaz deşarj oluyorum. ama kardeşim bir haftadır bu huzurum da kalmadı, kardeşim diyorum çünkü kuzey kore'de komünist düzen sebebiyle biz herkese kardeşim diye hitap etmek zorundayız, yoksa senin gibi rus ruleti tek gelirse şuku sik sok diye başlıklar açan bir orospuçocuğuyla kardeş olmam imkansız. kardeşim uzun süredir seni takip ediyorum, açtığın bu sikimsonik başlıklar beni delirtiyor, geceleri uyuyamıyorum, çocuklarıma şiddet uyguluyorum senin yüzünden. senin açtığın başlıklar ve verdiğin sikimsonik capsleri düşünmekten sikimi kaldıramaz oldum, kocalık görevimi yerine getiremediğim için karım güney kore'deki akrabalarının yanına kaçtı. şimdi kardeşim bu başlığını, kore'den türkiye'ye giden bir yük gemisinin gizli bölmesinden yazıyorum. evimi barkımı sattım 50.000 kuzey kore won'unu birleştirdim ve bu ülkeden kaçmanın bir yolunu buldum. kuzey kore polis teşkilatında internet biriminde çalışan amca oğlum sayesinde ip'ni ve adresini tespit ettim. sen amın feryadı sen yuvamı yıktın, psikolojimi bozdun benim. ama bunların hepsini ödeyeceksin bu gemi türk kara sularına girdikten sonra. seni bulacağım ve senin açtığın bu sikimsonik başlıkların üstüste girmeye çalıştığın o bütüüün entrylerin, @1'i bir liseli gibi sikmeye çalışmalarının hepsinin bedelini teker teker ödeyeceksin. senin ananı sikmeye şeref yemini içtim amına kodumun liselisi. artık benden kork, senin hayat damarlarını sikecem liseli. g-e-l-i-y-o-r-u-m
--spoiler--
--spoiler--
Bak amın çocuğu. dikkat edersen bu tarz entryler hep "bak kardeşim" ile başlar ama senin gibi bir orospu çocuuyla kardeşliği düşünmüyorum. Ben 24 yaşında, asgari ücretle bir akaryakıt istasyonunda 12/24 çalışan bir pompacıyım. 12 saat çalışıp 24 saat dinlenirim ve tekrar işe gelirim. Bu amına çaktığım kapitalist sisteminde sömürülen bir köleyim vesselam. Düzensiz bir hayatım var bir gün gece çalışıyorum bir gün gündüz çalışıyorum. Üstüne üstlük karısından dayak yiyen patrondan, patrondan fırça yiyen müdürden ve ciğeri beş para etmez bazı müşterilerin artisliğinden bıkmış durumdayım. aldığım maaş ta bi sikime yaramıyor. Evlenmek istiyorum ama bu maaşla para biriktirmeyi bırak karnımı zor doyuruyorum. iş hayatımdaki zorlukları anladın mı hee? sanmıyorum! Birkaç ay önce pompacı hamdullah abinin tavsiyesi ile inci sözlüğe takılmaya başladım. Burası mükemmel bir yerdi. Buradaki esprilere, @2 ayarlarına bakarak bir nebze olsun unutuyordum hayatın boktanlığını. Hatta inci'nin anarşik yapısından ilham alarak işyerindeki arkadaşları örgütlemeye, sendikal faaliyetler konusunda bilinçlendirmeye bile başlamıştım. Ama gel gör ki senin gibi bir orospu çocuğunun başlıkları hayatımdaki mutluluğu alıp götürdü. Yok "şivarskof nasıl okunuyor" yok "eşegin siki nasıl yazılıyor" yok "ben ananın amıyım sorularınızı alayım" gibi sikimsonik başlıkların beni çileden çıkarıyor! Senin bu sikimsonik ve daha önce benzerleri 137478238 defa açılmış başlıkların yüzünden burada adam gibi birşeyler okuyamaz oldum. Sol frameymin amına koydun. Ama bekle ben de senin amına koymaya gelcem. inci sözlük modlarından bıyıklı'dan ip adresini aldım. ben ve hamdullah abi götüne pompa sokmaya geliyoruz. bekle amın çocuuu.
--spoiler--
--spoiler--
bak kardeşim, ben güney afrikanın küçük bir akarsu kenarında atomun parçalanmış halinden bile daha küçük altınları bulmak adına eli nasır bağlamış bir yerliyim. adımı soracak olursan zemba okhowo. ismim ne kadar umrunda bilmiyorum ama sen benim çok umrumdasın. bir gün akarsu kenarında sömürgeci beyazların kırbaçlarını yiyerek altın ararken o orospu çocuklarından birinin düşürdüğü bu iphone yazan aleti çaldım ve bu siteyi buldum. hep senin adının geçtiği başlıklarda çok insan yazıyordu acaba bu götveren ne yazıyor diyerek türkçeyi söktüm. azmettim ve sana bunları yazacak seviyeye erişmeyi iple çekmiştim. sen 31 ile ellerini nasır tuttururken ben ingiltereli sirlere altın bulmak adına ellerimi parçaladım. her ögle paydosunda mango agaçlarının altında girip ne yazmışsın diye bakıyorum. nerde sikimsonik yazılar var hep senin eserin. sinirimden kuduruyorum, kabilenin büyücüsü her yerime ısırgan otu sürerek beni zor sakinleştiriyor. işe gidemez oldum. 12 tane çocugum ve 3 tane karım palmiyeden yapılma soktumun kulübesinde beni bekliyorlar sırf onlara 1 tane ekmek götüreyim diye ama ben senin gibi bir orospu çocugu yüzünden agaç altlarında her dakika ne yazacaksın diye bekliyorum. en sonunda fake bir kız adresi alıp seni tongaya düşürdüm, buluşmak için adresini hemen öttün. peki ben ne mi yaptım ? tabiki o sömürgeciler için topladıgım altınlarla türkiyeye uçak bileti aldım. artan paraları ise senin amına koyduktan sonra istanbulu gezmek için saklıyorum. 2 güne ordayım. kaçabildiğin kadar kaç yoksa amına koydum bil çocuk.
--spoiler--
1. @2 bu başlıkta seni s.kicem

2. http://www.swfcabin.com/swf-files/1287476939.swf
-askerliğimi genelkurmay başkanı olarak yaptım
+kısa dönem mi uzun dönem mi ?
başlık: kız arkadaşım çok yakışıklı

1.benim gibi güzel ve alımlı bir erkeği bulduğu için de çok şanslı tabi pezevenk.

2.kim kimi sikiyor kim kimi satıyor bi açıklık getir
başlık: manga dinlerken etkilenip bir kadın çizdim

1. sonra dayanamayıp siktim.
başlık: bunu anlayan var mı lan aranızda

1) filozof karanlık bir odada, olmayan bir kediyi arayan kör bir adamdır; teolog ise onu bulan adam. h.l. mencken
yorum yapın dübürüne kurban

4) kör tuttuğunu sikermiş.
off inanamıyorum ya... koptum. bulmuş koreli bir çocuğu, artık çinli midir, japon mudur bilemem...

başlık: liselilerin liderini buldum beyler

1. bu ergenleri gaza getirip anan lı entryi yazdıran bunları sözlüge salan provakatör piç burda http://th-th.facebook.com.../Anan-Zaa/100001017723932
1. 9 yaşındayım 20000 dolar para alıyorum. babam fabrkatör, siz bilgisayar başında oyun oynarken, ben evime simülatör kurduruyorum.
benim oynadığım oyunları siz hayal bile edemezsiniz

4 tane sevgilim var

çeçen, afgan , taylandlı, faslı

şimdi siktirin gidin buradan

2. o göte 4 yarrak gerek zaten

3. @2 international sikmiş
başlık:beyler en ufak sikliniz el kaldırsın lütfen
1.eveeet burada inci bamyaprensi seçiyoz
2.önce o eli indir!
sağlam bi skişten snra yapılacak en güzel şey
1. nedir szce ?

4. elleri yıkamak..*
http://www.swfcabin.com/swf-files/1287476939.swf

fazla söze gerek yok *
beyler karekök içinde kaldım yardım edin

1. √burdayım
nasıl çıkıcam lan yardım edin

2. kökledim ondandır.
başlık: gusul nasıl alınıyor lan

2. önce o siki elinden bırakıyosun
(bkz: iyi o zaman servis parası vermezsin)

efsanelerden biri için, (bkz: yaran inci sözlük ayarları/#8306269)
başlık: lady gaganın bir ödül töreninde söylediği

1)şarkı var,
beyaz bir kıyafet vardı üstünde
piyano çalıyordu
bilen var mı?

2)nikah masası
başlık: mahalle baskısı yüzünden etek giyemiyorum

1. erkek adam etek giyermi lan diyorlar off ne bağnaz bir ülke olduk yaaaaa
3. üniversiteyi bitirip işsiz kalmak yoktur, üniversiteyi bitirip maaşı beğenmemek - işi beğenmemek vardır. 3. seçenekse gerizekalı olmak vardır. şimdi siktirip gidebilirsiniz.

4. @3 akp li bakan alert
1.götümden petrol çıktı yaşasın bugün sıçarken bi koku fark ettim , meğer petrol sıçmaya başlamışım milyarda bir görülen bi hastalıkmış, japonlar gelip götümü inceleyecekler petrolün kalitesi için.

2.amerika siker yakında götünü

3.lan nerene kadar soktum ki ben senin

4.sondajı kim yaptı hacı?
afrikalı aç çocuklar

1. ağızlarına attırayım protein kazansınlar
(cultofcthulhu, 12.01.2010 23:54)

4. @1 ananı sikmeye geldim koordinat ver
(son afrikali, 23.01.2010 19:43) *