bugün

- kanka naber? akşama görüşelim mi?
+ görüşelim kanka da ne yaparız?
- işte bir yerlerde otururuz, herkes telefonuyla ilgilenir falan. *
Giderek daha çok seviyorum seni" demişti..
O yüzden gitti demek ki...
Gözün dalınca misafir gelir, avucun kaşınınca para gelir, ayağını sallarsan alacaklı gelir... Kalbin sızlayınca kimse gelmez. Öylece kalırsın.
sen bana pic demişsin.
bir erkekten su iste , yerinden kıpırdamaz.

kalk lan halı saha maçı var hazırlan de, anında kıta bile değiştirir.
sinemadayken, en iyi gerilim filmi bile, o an zihnimi meşgul eden "bu koltuk kolu benim mi, yoksa yanımdakinin mi" sorusu kadar geremez.
"çocuğu veren Allah rızkını da verir" diyen murat abi'nin yedi çocuğunun altısı selpak satıyor. yedinci daha yürümeye başlamadı. kısmetse seneye...
sevmek mi daha zor yoksa alışmak mı diye sorsalar, sabah erken uyanmak derim.
Beşiktaş Kerim Frei ve Büttner'in transferini son güne bıraktığı için TFF Manuel Fernandes'e 3 maç ceza verdi.
çam ebenden çıkmayınca.
Amca baba yarısıysa , 2 amca oğlu anca ben eder.
ilkokul: Kokulu silgi,
Ortaokul: Siyah silgi,
Lise: Uçlu kalemin silgisi,
Üniversite: Silecek bir şey yok.
kulaklıkla müzik dinliyorum dürtüp müzik mi dinliyorsun diyorlar. yok uzaylılarla iletişime geçiyorum çanak anteniyim ben ya.
- Bazen seni arayıp sesini duymak istiyorum ama bi ses bana engel oluyor.
+ Hangi ses ?
- Yeterli bakiyeniz bulunmamaktadır.
Lefter 1964'te futbolu birakti. Yani 1954 dogumlu Tayyip Erdogan 10 yasindayken. Nasil oldu da lise yillarinda Lefter'i izledi, anlayamadim.
amca baba yarısıysa, 2 hala 1 amca babaanne eder.
(bunu yazanın yaşı 29)
toplu taşıma araçlarında ayakta duramayan amcalar & teyzeler , evlenme programlarına çıkınca kolbastı oynayabiliyolar .
eski sevgilinize uygun fiyata beddua edilir. tutmaz demeyin,şansınızı deneyin. *
sinirli bir kadın tehlikelidir, normal bir kadında tehlikelidir, kadınlar genel olarak tehlikelidir.
bazen yeterince istemediğin için olmaz, bazen fazla istediğin için olmaz, bazen olmaz işte.
"Sarımsak" bir çok şeye iyi geliyormuş, ama "Sarılsak" daha iyi gelir diye düşünüyorum.
asansör en üst kata çıkmışken kapısı açıldığında "yukarı mı gidiyor aşağı mı" diye sorulması matematiksel bir kıtlığa işaret eder. *
Fenomen oLan kızı değiL menemen yapan kızı tercih ederim.
Keraneleri kaldıralım da halk bizi mi siksin ?
- (bkz: süleyman demirel)
+ ahh kızım ahhh seni ne doktorlar ne muhendisler istedi de vermedim :(
- merak etme anne ben hepsine verdim.