bugün

Yaşlılığımla ilgili tek hayalim : adres soran insanlara kısık gözlerle bakıp “şimdiye kadar oraya giden hiçkimse geri dönemedi evlat” demek.
Seyyar satıcının " Pattiis Ssuğğğğğğaaaaaaaaannnnn" sesleriyle uyanmaya razıyım, yeter ki yaz gelsin...;)
Türk dediğin; taksiye bindiğinde yolu değil, taksimetreyi takip eder.;)
kızların "sen benim 2. sevgilimsin" yalanıyla,erkeklerin "çok sevgilim oldu ama ilk seni sevdim" yalanı ölümüne kapışır.;)
Leğende "uf anne yandım, su çok sıcak" diyip tasla kafasına darbe alan bir nesildik biz
Arabayı şakasına arkadaşın üstüne sürdüm şakadanda anlamıyor öldü hemen.
Yarın öbür gün ölüp gitsem haberler'de gösterilecek düğün'de göbek attığım bir videom bile yok lan. Bu nasıl asosyallik'tir .Ciğerim soldu.
Makyajdan ten rengi görünmeyen kızların alnına "Beni Yıka" yazmak istiyorum.
ikimiz , kimsenin seslendirmeye cesaret edemediği şarkıydık. Şimdi , bizi Ajdar okusa yeridir.
"Seni sevmeye çalıştım ama olmadı" ne demek lan? Napayım dershaneye mi yazdırayım,özel hoca tutup mu çalıştırayım.Ne istiyosun .
Yoğun okul nedeniyle kar yağışı iptal olmuş.
Yemişim aşk acısını,
Sen hiç ayak serçe parmağını koşarken sehpaya vurmadın galiba ?
Sen okadar facebookta aşklı meşkli söz yaz,sarki paylas akraba gelsin altina dayimlar nasil iyilermi yazsin.Hee iyiler iyi selami var.
Bugün pazartesi. Haftaya bugün yine pazartesi. Ondan sonraki haftaya bugün de pazartesi. Hep pazartesi. Allah belanı versin pazartesi.
Numarasını face'ye koyan ve 2 gün sonra "Telefonuma sapık dadandı :/" diyen kız! Sendeki beyni kuş'a taksak ters uçar.
Belki de oksijen,ortalama 70 yıl sonra öldùren bir zehirdir.
çoğunlukla hatta ne çoğunluklası alayı twitter'dan çalınma sözlerdir. ve biz o konuları twitter'da 6 ay önce işleyip bitirdiğimiz için hiç yarmaz.
Tuvalette ağlayan arkadaşlarını teselli eden ve meraklı kalabalığı uzaklaştıran kız grubundaki ciddiyet olay yeri inceleme ekiplerinde yok.
Bu soğuklarda el ısıtıcısı olarak laptop fanının, ayak ısıtıcısı olarak laptop şarj aletinin büyük katkıları gözardı edilmesin.
insanın bu mevsimde işi gücü tası tarağı toplayıp güneye değil, yatağına yerleşesi geliyo.
Sayın amca ve teyzeler, gençlere/ öğrencilere hem ev vermeyin hemde otobüste yer vermemizi bekleyin. Where is the adalet !
görmeyince göresin, görünce öldüresin geliyorsa, kocandır o.

(annemin altın günündeki bir arkadaşından)
redhacklere gelesiceler.
Flash belleği tek seferde takan insana saygım sonsuzdur.
Kızlar bir erkek size “Kaç kardeşsin?” diye soruyorsa asıl merak ettiği kardeş sayınız değil abinizin olup olmadığıdır.