bugün

Kavak Yelleri bitiyormuş . Ohaaa ! Benim torunlarım ne izleyecek :/
bayanların araba kullanması tabi ki zordur; düşünsenize karşısında 3 tane ayna var ve o yola bakacak. Mümkün mü ?
Kadınları anlayabilmek için empati kuruyorm bazen; Dün Arabamı 55 dakkada parkedip, Mango'da bi eteğe 1saat 20 dakka öylece baktım.
"bana dokunmayan yılanın 890. doğum günü partisindeyiz ortam çok renkli =))"
bu nasıl bişeydir
Durumuna ''Balkonda gizlice sigara içmek '' yazan gencç; Babasının durumu beğenmesiyle balkondan atladı.
Cümleyi. Böyle. Okuduğun. Zaman. Beynin. Sanki. Pause'a. Falan. Basıyormuş. Gibi. Oluyor!
@bodrum.*
vantilatörü serbest bırak; dönerse serindir, dönmezse hiç serin olmamıştır.
fenerbahçeli bir yöneticinin ezanı on dakika erken okuması için anadolu yakasındaki müezzinlere para teklif ettiği ortaya çıktı...!
"sperm gibi adamlar var ...insan olma ihtimalleri milyonda bir....."
sürekli "müzik dünyasından üzücü bir haber: justin bieber bu sabah evinde canlı bulundu." entrysini giren liseli banyoda 31 çekerken ölü ele geçirildi.
Biz Türkler "kimooo?" sorusuna verilen standart "been" cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz.
yıl 2002 oruç 9 saat.. yıl 2011 oruç 16 saat.. akp gene yaptı yapacağını.
kendimi o kadar kaptırdım ki beyler, telefonuma bile oruç tutturuyorum. bir gün boyunca şarja takmayacağım. iftarda şarja takacağım. telefonun oruç ile imtihanı.
beni kaç kişi seviyor yazıp hiç beğeni alamayan kız intihar etti. polislerin yaptığı araştırmaya göre kızın beğenilerin kapalı olduğu bilgisine ulaşıldı.
(1999)ecevit hükümeti.. oruç süresi:12 saat..
(2002)ak parti.. oruç süresi:13 saat..
(2011)ak parti.. oruç süresi:16 saat..

uyan ey halkım uyan eğer böyle giderse oruç 24 saat olacak.....
Benim olmanı istiyorum çünkü; sen en iyisine layıksın.
sabah kalvaltısında eline sıcak çay döken genç facebook'ta ilişki durumunu karmaşık olarak güncelledi.
Teravih namazına hocası tarafından son 3 rekatta alınan Semih Şentürk'ü arkadaşları zorlukla sakinleştirdi.
sivrisinekler de oruç tutmalı bence.
Ramazan pidesi kuyruğuna kaynak yapan insanlara sesleniyorum, oruçluyken günahtan muaf değilsiniz onu hatırlatıyım.
senin dudakların şarap gibi ve ben sarhoş olmak istiyorum-shakespeare (dolaylı anlatım)
senin ağzını yerim ben -sinan özen (dogrudan anlatım).
-aşk nerde baba..?
-annene sor..
-aşk nerde anne..?
-nerde çıkardıysan oraya bak..
Ceyrek altın 151 TL olmuş acaba bir kez daha sünnet olsam, gelir misiniz?
> belediye otobüsünde geçen bi olay..
> bebek bekleyen bir çifte sorarlar; '' isim düşündünüz mü''..
> kadın artist bi şekilde; ''erkek olursa recep tayyip, kız olursa emine''..
> arkadan yaşlı bir amca seslenir; '' adam olursa da
> mustafa kemal koyun
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar