bugün

Sene 2014 felan yine boktan bir istanbul dönüşüydü. Üzerimde sıfır kol tshirt hafif terlemiş sexy vücudumla 85 derece sıcakta harem otogarında sırtımda çantamla bilet arıyorum. Bütün antep firmalarını dolaştım yok, var olanda 5-6 saat sonra bir an önce yola çıkmak, bu karşılıksız sevgisiz şehirden uzaklaşmak istiyordum. Bir anda kendimi star diyarbakır firmasında "express mi gardaş" derken buldum evet abi dedi yarım saat sonra kalkıyor dedi. Parayı verdim ne bileyim hayatımın en büyük hatası olduğunu. 2-3 saat sonra geldi otobüs bindik amk oğlu yol üstündeki il ve ilçelere girse razıyım adam köylere felan girdi üstüne yolda yolcu bindirip indirmeye başladı istanbul bölgesinden 3-4 saatte çıkmıştı. Ve arkamda birisi antebe gelene kadar kustu. Eve geldim 1 hafta kendimi toparlayamadım sanırım 20-25 saat felan sürmüştü amk evladı.
30 saat ,, siirt - marmaris arası. siirt petrol turizm den biletimi almışım eşimle bizimkileri ziyaret sonrası onun ailesini ziyarete gideceğiz. bileti bir hafta önceden aldım. her durduğu peronda yer kavgası vardı. aynı koltuğa bilet satışından dolayı. bir ara bayan yanı diye eşimin yanına bayan oturtmak istediler ; eşim benimle seyahatten hoşlanıyor sizin gerizekalılığınız yüzünden neden başkasıyla gitsin dediydim.