bugün

hiç yumuşatma ihtiyacı duymuyorum bunu genelde yapan kadınlar, kızlar tam olarak böyledir.
biri çıkıp yok insan gibi rica et sen de diyecek, e be gerizekalı ben niye kendi hakkım olan şey için rica da bulunma gereği duyayım orda ben ayakta dururken o orospu analı ne hakla çantasını oturtur oraya.
insanlar ayakta durmasın diye çocuğunu kucağına alan teyzelerimiz nereye gitti? bu gerizekalılar nerden geldi?
edit: orospu analı ifadesine takılan arkadaşlar, bunlara kaba hanımefendi diye diye böyle şımardılar zaten orospu çocukluğunun cinsiyeti olmaz. nasıl ki erkeğin orospusu oluyor kadınların da orospu analı olanları vardır.
Medeniyet görmemiş, milletin anasına küfür eden köpekleri fena rahatsız eden kızlardır.

O çantanın bile, o medeniyetsizden daha çok hakkı vardır orada oturmaya.
bu sözlük çok acayip bir yer oldu. orospu analı ne lan. rica et alsın çantasını. buraya gelip niye sövüyorsun.

tanım: koltuğa çantasını koyan kişiye söylenen sözdür.
niye kibar bir dille "oturabilir miyim?" sorusunu sormam gerektiğini anlamadığım orospu analı,
o koltukların insanların oturması için koyulduğunu bilen orospu analının kibar bir düşünceyle oraya çantasını koymaması gerekir.
Rica etmeden çantanın yanına dikilip kendisine s.kecekmiş gibi bakarak ders verilmesi gereken kızdır.
Toplu taşıma boşsa yaptığı normaldir, doluysa muhtemelen arkada yer var nasılsa oraya gider diye düşünüyordur. Çantanızı alır mısınız oturucam dediğinizde hayır almam diyorsa hakareti hak ediyordur tabi. Ama siz baya giderlisiniz, rica et diyeceklere bile geri zekalı diye önceden yapıştırmışsınız zaten. O yüzden ayakta bekle gıcık.
isyanında haklı olabilirsin, kabalıkla karşılaşmış da olabilirsin.. ama bu o kişinin annesini orospu yapmadığı gibi sana da annesi için orospu deme hakkını vermez dedirten nefret söylemli başlık.
tamam ya o zaman rica etmesin de şey desin " yanındaki çanta için de ücret ödedin mi? "
agresifler sizi.
adam haklı .

kelimeleri sert,tarzı üzücü olsa da haklı bir söylem.

doluluk oranına nispetle yan koltuğa çanta koymak zaten küfür hareketi içerir.burada asıl küfürü çanta sahibi etmektedir.

düşünceli olmak düşünceli olmakla başlar.
Sınıftayken koyuyorum. Nasılsa kimse oturmuyor. En iyisi sarıp sarmaladığım çantam otursun. Yol arkadaşım...
kimisi istemsiz yapsa da bilerek yapanları da tanıdığım var birde bunları orta tarafa yakın yere oturup cam kenarını boş bırakanlar var. ilginç bir düşünce yapısına sahiplerdir.