bugün

genelde akrabaya atılır, sevgiliye atılacak mesajdır. akla cem yılmazın bir repliğini getirir.
hatuna yazdığın o kırbaçlı fantezileri yanlışlıkla patrona yollamanla vuku bulabilir... şeytan kulağına bazuka, züğürt kalırsınız biline.

not: başıma gelmedi. bir arkadaşım var, onun başına gelmiş. o anlattı dedi ''böyle böyle işsiz kaldım''. ''vay amk salağaa'' dedim ben de hihi.
dikkatsizlik sonucu yanlış kişiye atılan mesajlardır.

+ ey dilber-i rânâ ey tesadûf-ü müstesnâ bir zerre-i pare görünce perişan oluyor şuh-u ahvâlim revnâk-ı aşk-ı fahm-ım.

- ne dysn be slk off!

+(hassiktir eslem diye ece tek gece'ye yollamışım)
..
geçen hafta cuma günü bana atılan mesajdır.

tam hatırlamıyorum saat 23:00 civarıydı evden götümü yaymış internetten esra erol'un o gün ki programını izliyordum.

bir baktım telefonum "kokarcanın dürtmesiyle yerinden hoplayan şempaze" misali titredi. "dingdandong - gümpatküt" gibi bir melodi koymuştum o da çaldı, ulan telefonu aldım elime ekran kilidini çözdüm, bir baktım mesaj! "ana!" dedim bir açtım, ah ulan götüme eşek arısı yuva yapsaydı" da açmasaydım. gelen mesajı şimdi birebir yazacağım;

"seni seviyorum aşkım, seni çok istiyorum ne olur beni affet, o ateşli gecelerimizi bir daha yaşayalım, seninle sonsuza varım, beni çıldırtıyorsun"

ben "ilk defa at gören çift toynaklı dombili iguana" gibi mesaja bakakaldım, "vay anasını" dedim "kim bu kız ya" demeye kalmadan 2nci mesaj!

"semra nolur cevap ver unutamıyorum seni"

"ulan meğerse erkekmiş" dedim, tabi ben de bir hayal kırıklığı falan oluştu ve kuşkuya da düşmüştüm "ulan ben bu kızla ne zaman yattım" diye.

her neyse işte, ben daha fazla dayanamayıp mesaj çektim;

+ben -o

+iyi geceler
-buyrun?
+ne buyrunu azgın teke!
-ne diyorsun birader?
+2 saattir mesaj çekiyorsun "yok yerim yok bilmem ne yaparım" diye!
-(bu hemen farkına vardı) aa 1 dakika kardeş ben o mesajları sana mı attım.
+evet ulan, olm bir daha atma bak.
-tamam kardeş kusura bakma

bir daha da mesaj atmadı tabi, lan o değil de insan sevgilisinin numarasını bir telefonuna kaydetmez mi? bu ne pişkin herif çıktı böyle.
insanı rezil eder.
doğum günümde aşırı alkollü olunan bir anda ve mobilden doğum günü kutlayan bir yazara mesaj attığı saat* ve gece 2 de tekrar teşekkür etmek, mesajın olduğu sayfanın açık kaldığını idrak edemedik tabi.*
arkadaş ortamında resim atma bahanesi ile numarası alan kızlara yazılmak için uygulanan taktik.