bugün

kulaklığın tekini paylaşacak biri yoktur.
eve bir gün de anahtara ihtiyaç duymadan girmek istediğin andır.
dogum gününüzü sadece turkcell'in hatırlaması.

(bkz: cok yalnızım)
içtiğin biranın yanıda hadi aßi diyip şişe yi kaldırdığında elinin havada kaldığı dudağına gitmediği andır.
kendinden başka kimsenin çayın bittiğinde bardağını doldurmamasıdır.
sözlükte hümanizmin savunulduğu zamanlardır.
Sabahın saat 5:50 sinde yalnız başınıza entry yazıyorsanız yalnızsınızdır. ben istemez miyim yanımda sevgilim ossura ossura uyurken entry girmek. kısmet değilmiş.

(bkz: sabah oldu hüzünlendim ben yine)
bu başlık altına içinizden bir şeyler yazmanız hissi geçtiği andır.
3 ay boyunca kontor yuklemedigin icin, sadece gelen aramalara cevap verebildigini ogrendigin andir.
'Çevrenizdekiler, sizin her söylediğinize katılmakla o kadar meşgullerdirki aslında ne söylediğinizi bile dinlemezler/önemsemezler' i farkettiğiniz andır.
5-6 aydır istisnai durumlar hariç tüm hafta sonlarını evde geçiriyor olmak. oysa ki okulda böyle değil, herkes işi düştüğünde bizi arayıp soruyor.
ağlarken yastıktan başka yaslanacak şey bulamadığın anlar.
Orta okul dönemlerinde yanlızlık olarak yazıldığı sanılan kelime .
artık kimseye sürpriz yapmak için saatlerce planlar yapıp saatlerce uğraş vermeye teşebbüs edilmediğinin fark edildiği anlar.
yanında konuşacak kimseyi bulamadığın yada olsalar bile kimsenin ciddiye almadığı anlar.
üniversite bittikten sonra memlekete geri dönünce oturup takılacak hiç bir eski arkadaşının kalmaması.
cumartesi günlerinin pazar günlerinden farksız geçtiğini anladığın anlardır.
sevgililerle takıldığın an.
the sheltering sky'ı izlediğiniz zaman iliklerinize kadar kadar hissedersiniz yanlızlığı.
evinizin ziline bir kez olsun dokunmadığınızı farketmek.
Etrafına bakıp kimseyi bulamadığını farkettiğin andır.
ağlarken sığınacak bir omuz bulamadığınız andır o...
ya da
yanınızda sandıklarınızın, karşınızda olduğunu fark ettiğiniz an.
(bkz: manga-cevapsız sorular) ı dinlediğiniz andır.
sevgiliyle buluşmayı planladığın gün en özenli şekilde hazırlanıp neşe içersinde buluşma saatini beklerken bir telefonla 'yaa bugün değilde yarın buluşsak nasıl olur' cevabını aldığın andır.
en son ne zaman süpriz aldığınızı hatırlamıyorsanız..