bugün

Gündüz vakti içki içmeye kalkmak. Sonra uyumak uyaninca bir daha içmek kimseninde sen napiyorsun dememesi.
92 yaşındaki teyzenin eşini yitirip yalnız başına hayatı sürdürme çabalarıdır.
telefonu eline alir ve bir suru kisiye mesaj atarsin, kimse cevap atmaz, ararsin acan olmaz, sonra aglamakli olursun. En yakin arkadasini ararsin, isim var bitanem der, digerini ararsin ev bossa size geleyim gülüm der. Küfür edersin kendi kendine vazgecersin, bir fikret kizilok dinler, tek basina dersin, yalnizsindir, caresiz, umutsuz... Sonra da sözlüğe girersin, oturmaya baslarsin bu sefer telefonun calar. Ben ne kadar talihsizim diye düşünürsün, sonuc itibariyle en zor anlarinda yalnizsindir.
-Hafta sonları evdeysen
-Telefonun şarjı 3-4 gün dayanıyorsa
-Sanal alemde kız avına çıktıysan
-Cs 1.8'i botlarla oynuyorsan
-izlediğin televizyon programları ve dizi sayıları artıyorsa
-Duygusal müzik dinliyorsan
-Sürekli kendine birşey alıyorsan
-Tek sosyal aktiviten markete gitmek, fırından ekmek almak, kapıda karşılaştığın komşularla konuşmak ise

Evet dostum işte o an yalnızsındır.
sabah 9 dan gece 4 e kadar facebook açık olmasına rağmen bir allahın kulunun artık mesaj yazmaması siz yazdığınızda ise hiç cevap verme tenezzül etmemesi.
kendi evinden(memleketinden) ayrılıp o lanet gurbete çıkmak için otobüse bindiğin an.
banyo yaparken tek başına sırta kese yapmaya çalışırken... Harbiden insana en uzak yer insanın sırtıymış. Ayrıca;

"insan bazen, sırf banyoda sırtını keseleyebilecek birine ihtiyaç duyuyor."

-Bisiktirgit Çaykowski.
yalnız olduğunuzu en çok sırtınız kaşındığında anlarsınız..gerisi teferruattır zaten..
yatakta iki yastık olması.
Mutfakta tek başına oturmak, saatlerce sözlükte takılmak.
her zaman, dünyaya tek gelinir. tek ölünür. bu geçen süreç içinde ise bir çok olay bu iki kavramı hatırlatır.
Gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar,
Yeryüzünde sizin kadar yalnızım diye şarkılar söyleyip yalnızlıktan kafayı yediğiniz anlardır.
Çok yalnızsanız sigaraya yeniden başlayabilirsiniz o derece.
Dünyadaki en kötü şeydir.
yalnız misin diye bile soracak kimsenin olmaması durumudur.
hastanede yatarken sana refakatçılık yapacak kişinin olmaması .
telefonunu sarja en son ne zaman taktığını hatırlamadığın o an.
ağaca konan 2 serçeye gözün iliştiği an.
evde bir sürü malzeme olsa bile iftar için bir lokanta bir alternatif ararken.
türk kızı adlı entry içine binlerce şey yazılmasına karşın kendisinin yazacak hiçbir şeyi olmadığını farketmek.
şu an.

bu kadar entry mi olur entry nerede diyen programcık sayesinde bunları da yazıyorum o kadar yalnızım yan.
Otogardan çıkarken kimsenin el sallamaması.
Tek başına göl kenarında otururken, şarap içen amcamın şişeyi uzatması, benim ve onun yalnızlığını gösteren tablo idi.
karanlıkta yaşanan anlardır. ışık bile sizinle değildir.
başucunda içinde su olan pet şişenin çaaat diye ses çıkardığında, ağzının yüreğine geldiği andır.
tek başına sahur yaptığın andır.
1 hafta esekler gibi calisip, cuma gunu geldiginde kimi icmeye cagirsaniz bir isi olmasi, evde tek basina komedi filmi seyredip zibarmak.
güncel Önemli Başlıklar