bugün

arkadaş grubunun veya akrabaların bir araya toplanlandığında beni davet etmemeleri bana yanlızlığı en çok hissettim andır.
arkadaşlarının toplanırken sana haber vermemesi.
çok kalabalıkta hissedilir genelde. tıpkı şu an benim hissettiğim gibi.
Tavanların neden çoğunlukla beyaza boyandığınız düşünecek kadar bir 6 saat bulduğunuzda.
paranın bittiği anda kimseden isteyemediğin andır.
önce sen diyememektir.
Telefonunuza binlerce kez baktığınız halde mesaj atıp arayanınız olmaması , dertlerinizi paylaşmak için ve ya eğlenmek için yanınızda birinin bulunmadığını anladığınız andır.
he an'dır efendim.
bilgisayar kursunda olduğunuz halde sözlükte takılmaktır. *
güneşli bir günde yada serin bir yaz gecesinde sözlüğe entry girerken dışarıdan gelen gülüşmeleri duyduğum an..
evde kimse olmadığı zamanlarda televizyon izlerken anlaşılır kesinlikle.
on binlik sms paketinde dokuz bin sms arttığını görünce.
doğum gününde gelen operatör, eczane, mağaza vs. mesajlarının arkadaşlardan gelenleri geçtiği andır.
dolmuşta birilerinin tanıdığına rastlaması. aralarındaki muhabbeti izlemek.
...
Sorduğum adreslerde kimse oturmuyor
Ve kimse olmuyor ben sorduğum zaman
Herşey bir yalan gibi yandığı zaman
Yalnız olduğunu anlıyor insan
Anladım ve geçtim
Yaralı bir ceylanın kalbinden...
(bkz: yalan)
(bkz: ibrahim sadri)
sevgili ile beraberken kullandığınız aşk kelimeleri(birtanem,herşeyim,aşkım) sürekli kullandığınız için sıradan geliyordu zamanla. ama ayrılınca o kelimeleri söyleyemiyorsunuz ki.

kısaca ilişki sırasında sıradan olan aşk sözcüklerini özler insan ayrılınca. buda koca bi yalnızlık değil midir? (sonunda yazabildim, şükür!)
Aklına şeytanca bir fikir gelirse bilki yalnızsın ve o anda arayacağın kimse yoktur..
Evde duvar saatinin tik tak sesini aşırı bir şekilde ve rahatsız edici şekilde duyuyorsanız yalnızlığınızı anlamanız gerekir.
duvardaki saatin ritmik seslerinin farkına varıldığı andır.
yemek yapılıcak tencerenin boyutunun küçüldüğü zamanlar.
2 gündür evinizde işe gidemeyecek kadar hasta iken, hiç kimsenin sizi aramaması.
baya baya hissettirdi bana ama her neyse.
kendini dinleyebildiğin andır..
tıklım tıklım bir yerdesin ama hiçbir ses senin için değildir.
bir kaç saniye sonra hiçbir sesi duymazsın.
kulakların patlar sessizlikten...
yalnızlıktan ölürsün...
görsel
hayatında güzel bir şey olmuştur, bir başarın vardır ama etrafında o an paylaşacak kimseyi bulamazsın. işte o an yalnızsındır, dibine kadar anlarsın.
bir elinle dirseğinizi tuttuğunuzda o ele başka bir el dokunamıyorsa yalnızsındır arkadaş.

not: boşuna denemeyin. yalnızsınız.
güncel Önemli Başlıklar