bugün

dışarıdan çok sessiz sakinsinizdir; fakat içinizde hüzünle karışık yağmurlar yağmakta ve fırtınalar kopmaktadır.
Yalnızlık ömür boyu.
sanıldığı kadar sıkıcıdır.
insanın kendini geliştirme yöntemlerinden biri. kalabalıklarda kendine odaklanmak zordur. mümkün olduğunca yalnız kalmak lazım, ileri de mümkün olmayacak çünkü.
bir kere alıştın mı yalnızlığa s..ktiri çekersin her kafanı Bozana.
Tam olarak şey, birinin yanında olup olmaması mesele değil. Herşeyi etkileyen bir şeylere kırgınsan küskünsen direk bu olaya giriyor. Hele ki kendine küskünsen yanında birinin olup olmamasi pekte önemli değil. Siz siz olun kendinize yakın olun yoksa işler boka sarıyor.
Her sabah kimsesizliğe uyanmak, kimsesizlikle uyumak demektir. En mutlu an bile biraz buruk olmak demektir.
yalnızlık iyidir ama fazlası kafayı yedirtir.
Bir tercih,
Canı yananların kalplerindeki yorgunluk,
kayıp giden zamanca unutulan mutluluk..
Güvenememek belki sahte gülüşlere,
Aslında Aldanamamak kendinden başkasına ..

Kanamaktansa Bir dizede yalvarmak yaşamaya..
Tek başına kalmaya..
insan bazen yalnız kalabilmeli ki yaralarını doğru bir şekilde sarabilsin.
Bedensel ve ruhsal olarak 2'ye ayrılır.
yalın olmak. sade olmak. ama buruk olmak. tatsız, tuzsuz olmak..
2 senedir falan takmadıgım ama şu aralar canıma biraz tak eden şey. Üniversiteyi kazandık, gidiyoruz tüm kafa dengi arkadașlarla da ayrıldık. Burada kimseye güvenesi gelmiyor insanın. Beni gerçekten sevecek birisini arıyor göynüm, daha doğrusu o beni bulsun istiyorum. Bayadır mutlu olamıyorum. Bıktım.
iş yerinde yalnızım sayılır mı?
Çalışanım 2 aydır ukraynada. Ortağımla anlaştık ben geç geliyorum işe, o da öğlen evine gidiyor. Bazen sıkıntıdan izleyecek film arıyorum.
ilk zamanlar çok iyi gelse bile, zamanla adamı öldürür.
uzun vadede bağımlılık yapar bir kere alışınca vazgeçilemez.
Benim için yılların aliskanligidir. Okula kayıt yaptırırken bile tek basimaydim lan ben. Ama seviyorum ben yalnızlığımı.
7 buçuk milyar insan dururken kendinle olmaktır.
özgürlüktür, alışınca birdaha bırakmak istemiyorsun..
Bu durumdan haz edip etmeyen 2 grup insan vardır, 1; tüm hayatı boyunca ilgi orospusu olmuş ilgi kesilince beyninde intahar senaryoları yazan, 2; hayatında ilgiyi az görmüş siklemeyen insan.

Ben mi? Bilemiyorum altan, bilemiyorum... bazen diyorum ki ulan be uyansak ona kahvaltılar hazırlasam yatağına kadar güllerle papatyalarla servis yapsam, sonra diyorum ki siktir et shell, verdiğin değeri hak edecek insan kalmadı, sen ona öglena gibi bağlanacaksın o ise hiç birinin değerini bilmeden siktir olup gidecek. So; cast away filmindeki gibi wilson voleybol topu aldım ilgi beklediğim zaman onunla konuşup geçiştiriyorum.
kıyafet denediğiniz mağazadaki görevliye dönüp "yakışmış mı?" diye sormaktır bazen..
her insanoğlunun hayatının bir döneminde, özellikle 20-30 yaşları arasında kalan dönemde olursa en güzeli, kendisini gerçek anlamda dinlemesi gerektiği bir dönem olmalı. bu dönem ona öyle çok şey katar ki, başta bu duruma isyan etse bile sonunda geldiği noktayı gördüğünde iyi ki der. herhalde hayatta en çok olgunlaştıran, kendiyle yüzleştiren, kendini bulduran başka bir dönem yoktur. bu bir fırsattır, değerlendirin.
iki taraflı keskin bir kılıç gibidir.
nasıl tehlikeli bir durum olduğunu gören ingilizlere, yalnızlıktan sorumlu bakanlık kurdurmuştur.
kaderinizdir belki. yalnız ölmeniz gerekiyordur. olmuyodur, olduramıyosunuzdur. kendinizi ya tam anlatamıyosunuzdur yada boktan boktan şeyler işte.
güncel Önemli Başlıklar