bugün

gereksiz insanlardır. Yokluğu değil de varlığı koyar size. Menfaatçidirler. Sizden alacak bir şeyi yoksa selam bile vermezler. Onları tanıdıkça; yalnızlığınızın dürüstlüğüne, gerçekçiliğine daha çok hayran kalırsınız.

Ipneler. Adam mısınız lan siz?
size yakınlaşıp sürekli hakkınızda moral bozucu dedikodular aktaran, sırf farklı fikirde olduğunuz için size iftira atmakta sakınca görmeyen, anlayışlı biriymiş gibi davranıp sizin desteklediğiniz düşünceye karşı içinde güçlü bir düşmanlık besleyen, farklı düşüncelere gözünü kırpmadan saldırıp kendi düşüncesine en ufak eleştiri gelse hemen savunmaya geçen, aslında gerçekteki düşünceleri ile öne sürdüğü düşünceler arasında büyük fark olan, bunu eleştirdiğiniz takdirde size ahkam kesip olgunmuş gibi davranan ve çoğu kişiden yanlış biçimde hak etmediği derecede saygı gören insanlardır.
onları tanıdıkça köşenize çekilmek, yalnız kalmak, susmak istersiniz.
eğer sevgiliniz ise, yolları ayırmanız gereken insandır.

Ilk görüşte aşkın, çok da iyi bir şey olmadığını anlatır size. Ortak nokta saydığınız şeyin, aslında ortak olmadığını anlarsınız. O kişide görmek istediğinizi görürsünüz. Aslında o kadar çok sevmediğiniz yanı vardır ki, bunların birini gördüğünüzde, çorap söküğü gibi gerisi gelir. Yavaş yavaş soğursunuz o sevgiliden. Iletişim azalır. Ayrılık yakındır artık. Onunla da yalnız olduğunuzu anlarsınız.

Ilk görüşte aşk büyük bir hatadır. Tanıyarak sevmeli insan. Çay gibi olmalıdır. Bir dikişte içilirse boğazınız yanar. Yudum yudum sevmeli insan. Son yudum, son nefes olmalıdır.
Arada vatsaptan nasilsin bakalim?? Himm.. gibi cevaplar yazan dingillerdir. Acin okuyun cevap vermeyin. Mavi tik yakisir onlara.
Cahilliği doruklarda yaşayan insanlar.
Sözlükten kimle konuşsam 5-10 yaş fark oluyor aramızda. Çok yalnız hissediyorum şuan.
Sürekli kendi yaşadıklarını anlatan ve kendisi için sürekli birşeyler isteyen insanlardır. Can sıkarlar.
bir mesaj yazdığınızda cevap vermeyen arkadaşlarınızdır. konuşurken birden konuşmayı kesen arkadaşlarınız da bu kategoridedir. arkadaşımsan cevap versene‚ ayıptır.
samimi olmayan hatta menfaatinin peşinde olan insanlardır.
Böyle insanlar, görüldü bıraksan da attığı mesajı yüzsüz gibi peşinden bir diğer mesajı atabilecek insanlardır. Yani onlara yapabileceğiniz en güzel şey yalnızlıklarını gidermektir.
biri; ismail abi
digeri de: sesini duymayinca huzursuz oldugunuz, canınız sıkkınken aradığınız, mutlu olduğunuzda da, hüzünlendiğinizde de, heyecanlandığınızda da, mutsuz olduğunuzda da keşke yanımda olsa dediğiniz'dir.
On beş dk lık görüşmede bile telefonu hiç susmayan insanlardır. Bizimki anca Digiturk ya da bankalar arayınca çalıyor.