bugün

'hadi canııımmmm'
'vay vay vay bu parça nerden düşmüş buralara'
(bkz: serseri kızlarız olooom)
yanındaki arkadaşını dürterek " bakma, bakma" diYE gülmek.
"ohaaaaa!!!"
bazısı inanılmaz kasılır.. önüne sadece önüne seni gecene kadar gözünü kırpmadan bakar..

bazısı bakar sonra kafasını çevirir..

bazısı bakar gözünü çekmez, sen utanır kaçırırsın gözlerini..

bezen de bakmaz piskolojin bozulur..

okul ortamındaysan çaktırmadan fotoğrafının çekilmesi olasılığı yuksektir..

ama bunların hepsi fasa fiso.. kadınlar yolda köpek, kedi görünce de " ay ne şeker" diye bakar zaten...
bir kaç şekilde olabilir:

1- yanında başka kızlar varsa son derece yavşayabilir.
2- siz araçla o yaya, ya da o araçla siz yaya olduğunuzda gözleriyle tecavüz eder, o derece.
3- tek başınaysa gözgöze gelmiş numarası yapar, numaradır çünkü bir kız beğenmediği biriyle asla gözgöze gelmez. peşine düşmenizi bekler.
aiiiyyy diye naralanmaktır.
yakışıklı erkeklerin tanım yazması gereken konu.
bizim arkadaş çevresinde ' offf meleğe bak ' tepkisidir o.
her ne olursa olsun erkeklerin '' oha hatun taş '' tepkisinden daha kibarca bir tanımlama çıkar ağızlarından. artı olarak yiyecek gibi bakmazlar, tek bir noktaya odaklanmazlar, ve laf atmazlar, anlık bir beğenidir, gelir geçer.
sadece uzaktan göz ucu ile keser ve yoluna devam eder. olması gerektiği gibi.
içinden '' ay ne tatlı çocuk'' diye geçirip gözlerinize bakarlar. siz bakınca da sanki denk gelmiş havası verirler. göz göze gelindiğinde, gözlerini ilk çeken erkekse; karşınızda, ''hepsi sana mı yavrum!'' diyen erkeklerin kız versiyonu mevcuttur, tehlikeli olabilir.
-vay anam hepsi senin mi o kasların yavrum, gözlere kaşlara bak. erittin bitirdin beni koçum. iste geyşan olayım yiğidim. allahına kurban civanım.
yerli dizilerin etkisinde kalan kızların ileriki yıllarda olası tepkisinin bu örneklerdeki gibi olma olasılığı yüksektir.
yaşına göre değişir.

- ilkokul çocuğuysa yanındaki arkadaşının kulağına birşeyler söyler, dönüp ona bakarlar.
- liseliyse yanındaki arkadaşına bir dirsek atar, dönüp ona bakarlar.
- üniversiteliyse yanındaki arkadaşı zaten görmüştür, hep beraber ona bakarlar.
- evlilik yaşındaysa yanındaki arkadaşı görmüş mü diye bir kontrol eder, görmemişse hiç çaktırmaz ve ona bakar.
- evlilik yaşı geçtiyse, yanındaki arkadaşına ters istikametteki bir şeyi işaret eder, arkadaşı diğer tarafa bakarken, o ona bakar.
- evlilik yaşını bayağı geçtiyse, yanındaki arkadaşına ters istikametteki bir şeyi göstermeye çalışır ancak arkadaşı yılların ona verdiği deneyimle blöfü görür, sonra ikisi birden tartışmaya başlarlar kim bakacak diye, sonuçda erkek gider, kimse bakamaz.

özetle bakarlar. değişik tarzlarda ama evet, yanlızca bakarlar. erkek de ona bakarsa tacize uğramış gibi ağzını yüzünü buruşturur "hıh gerizekalı" derler. kadınları anlamak zor değil, imkansız.
bu ygs sınavında başıma geldi dersaneden arkadaşımla aynı sınıfa düştük böyle birbirimize bakıp napıyon çok heyecanlıyım hareketleri yapıyorduk.

sınıfa birden ay parçası gibi bir çocuk girdi bildiğin 1.90 boyunda * *
sınıf o kadar sessizmiş ki yutkunma sesim duyuldu resmen
birde bu yetmezmiş gibi benim hemen yanımdaki sıraya oturdu
o an nefes alamıyorum sandım.

içim içimi yiyo resmen
iç sesim : reyiz dönüp bakma sakın bakma sakın sakın ya aman yaeeee bak gitsin
sonra döndüm şöyle hafif bir göz ucuyla baktım
bu çocuk sana hayatta bakmaz amk dön önüne dedim kendime ümidi kesmiştim çocuktan.

aradan bir iki dakika geçti çocuk bana döndü
-lavobonun nerde olduğunu biliyormusunuz. dedi

iç sesim:sizli bizli konuşmayı bırakalım kuzum 'sen' de bana,senin o lavoba diyen ağzını öpeyim bir daha de sabaha kadar lavoba de bana söyle haykır bağar

verdiğim cevap:he-hemen solda

sonra biz yine bizim arkadaşla kızlara özgü salakça el hareketleri yapıyoruz.o sürtükte farketmiiş çocuğu.dedim o benim saçma sapan bişey yapma.

neyse bu tuvaletten geldi
-teşekkür ederim.
dedi
ben:hiç bişey edemezsin ehehehee

Allah belanı vermesin kızım bu espiri burda yapılırmı amk çocuk resmen soğudu benden 160 dakika sıbnav süresi verdiler benden önce çıktı heralde benimle birlikte çıkmak istemedi sınavdan.
zaten sınavımda bokum gibi geçti.

verdiğim tepkiler:
kekeliyorum
bir de nerde iğrenç espiri varsa onu yapıyorum
at la bu.
- ayyy kız dilara cüzdanı gördün mü?

- ayyy evetttt!
Sıçıp batırmamak adına sessizleşmek ve bir daha çıkaramayacağı bir tonlama ve aksanla kısa cümleler kurmak.
canım biscolata çekti.
OooH Shit!
"Bakmayın amk cool durun hahahahahahhaha sus amk karısı gül."
oha.
yukarı bak.
Genelde cool göründüğünü sanan fakat bariz agzinin suyu akan kezo hemcinslerimim yaptigi hareketlerdir.
http://galeri.uludagsozlu...1n%C4%B1n-tepkisi-852055/
içten:

görsel

dıştan:

görsel
gelsene gelsene.

http://www.biyografi.net....s/-ahu-tugba-kimdir-1.jpg