bugün

Keşke gelseydin de rahatsız etseydin be.
Olur da bir gün gelirsen selam et olur mu?
ne güzel komşumuzdun sen fahriye abla.
Ansızın denk geldi silik olmuş, eski yazarlardan, bebeğim benim ya kıyamam...

Müsebbibi kimse derhal db yi terk etsin.
Neden silik oldu ki bu. Kac gündür buradayım. Yeni fark ettim. Canisi ile ilgileniyordum senin yokluğunu fark etmemisim bro.
Eskiden mahallede çarşı da pazarda karşıma çıkar dünyama güneş gibi dogardi. Nerdesin ulan allahsizz.
Bu kız ne zaman silik yemiş lan.
Yazık oldu çocuğa.
Gitmesine üzüldüm...

Bir önceki yazar arkadaşın dediği gibi dünya görüşleri farklı farklı olsa da iyi bir insandı.Haksızlığa gelemeyen , hayatta bir duruşu olan , Adalet savunucusu idi...

Hayatında başarılar dilerim güzel insan...
Sözlüğün ablasıydı.
Zaman zaman benim de karşıt olduğum görüşleri olsa da severdim.
Çünkü gezegende yalnızca iki tür insan vardır: iyi ve kötü insan.
Selam olsun sana iyi insan, nerede, ne yapıyorsan.
Ramazan ayında sahurdan önce programını severek takip ediyoruz.*
https://m.youtube.com/watch?v=PVuOTWmrx_w

Kudurun ergen sürüleri.
arkadaşlar iki çift lafım var. okursunuz, okumazsınız, anlar ya da anlamazsınız bilemem.

en azından burda emek veren ama istediği ilgiyi göremeyen insanların beni anlayacağını düşünüyorum. onlar anlarsa yeterli benim için.

boşuna yorulmayın ve neden böyle düşünmeyin. çünkü sol framede gördüğünüz insanların çoğu fakeleriyle kendilerini oylayan, kendi nickaltlarına yazan tipler. bir kişi onlarca farklı isimle burda bulunup, şu moderasyon denen ne işe yaradığı bilinmez oluşumun gözü önünde, kankalarıyla ortalığı birbirine katıp, kendini oylayıp utanmadan " kaliteli entry istiyoruz " türünden şeyler söyleyebiliyor.

bu yüzden o güzel ellerinizi yormayın. gülün, eğlenin ve çıkın. ama emeğe saygı, hak, adalet beklemeden.

çünkü yok.

* arkadaşlar bir sabah aniden geleyim de sözlükten şikayet ediyim diye girilmedi bu entry. bir sebebi var. ama insanları çok da rencide etmek istemediğimden sitem tadında yazdım. zaten anlayan anlamış, laf yerine ulaşmış. bu yeterli.*
Kitap okurken farkında olmadan paçalarından akıttığı entelektüellik yüzünden boğulup ölen yazar.
Sözlüğün kitap kurdu yazarı.
Beklenen:
görsel
Aslinda olan:
görsel
tam yazacaktım birinin yazdığını gördüm vazgeçtim.
Sözlüğün sahabı olur kendisi.
Kendisi Hancı büyük çoğunluk yolcu sınıfına girer.
Yazar arkadaşımiza ufak bi ikaz!!

Varlığı daim olması gereken bir adet yazar..
Arz ederim *
Özelden mesaj atınca nickaltıma yaz diyen terörist sevici.
hem burda olur, hem eleştiririm. bırakın bu ya sev ya terket kafasını.
https://m.uludagsozluk.com/e/32700579/

Biz sözümüzün arkasındayız canım ilk fırsatta sana nasıl sarma sarılır öğretecem. Sen en iyi böyle sarılır diye avun bir süre daha. iki parmak kalınlığında çevirmiş yaprakları hiç de yüzü kızarmamış atmış buralara. Serçe parmağı kalınlığında sarılmış sarmaları kafana atacam senin.
Dumanına anlat derdini diyesim geliyor hep nickini duyunca, tanımam, iyi yazmalar efenim.
Hakiki nitelikli entry.

(#32672212)
iyidir iyi, nefret etse de iyidir..
https://m.uludagsozluk.com/e/32657419/

25 bin küsür entryde yüzlerce tayyip erdoğan eleştirisi var asıl sen hayırdır?
Biz seninle, biz seninle fav ile layk gibi, nickaltı ile sol frame gibi ayrılamayız!

bana geçmişimden utanmamam gerektiğini söyleyerek, beni tüm geçmişimdeki hatalarımla kabul eden bir melektir kendisi.
Of gel de tekrar tekrar hayran olma. Ciddi olarak söylüyorum ki, sözlükte örnek aldığım yazarellam.

Her bir yazısını dikkatle okuyor, öncesinde yaptıklarım için kendimden utanıyor, gittikçe hayranlığım artıyor.

görsel
instela da kendini ifşa etmiş yazar.

Utanıyorum.