bugün

ne yazık ki tarikatçı şerefsizlerin eline düşmüş, tarikatçı köpeklerin "sibyan yaz kampı" adı altındaki etkinliklerine maruz bırakılan çocuklardır.
https://streamable.com/okj41

tarikatçı köpeklerin çocuklara attırdıkları sloganlar şöyle;

•yahudiye ölüm,

•filistin kurtulacak,

•ayasofya açılacak,

küçücük çocuklara nefret söylemleri aşılamak, ölmekten, öldürmekten bahsederek onların beyinlerini yıkamak nefret suçu kapsamına girer.

konuyla ilgili sosyal medyadan pek çok şikayet yapıldı. ben de cimere bildirdim.
umarım bu konuda gereken yapılır ve çocukların beyninin yıkandığı tarikatların sibyan yaz kampları etkinlikleri son bulur.
islam ile alakası olmayan insanların, henüz islam ile tanışmamış çocuklara zulmü.
Once topraklarini satsinlar altin karsiliginda sonra yahudilere olum. Ilk once yahudiler azinlikken simdi filistinliler azinlik oldular. Insan ne yapiyorsa kendine yapiyor iste.

Simdi istediginiz kadar cihatci nesil yetistirin, yahudilere artik hicbir sey olmaz.

Adamlar kendilerine yapilan kiyimin ocunu aliyorlar. Dunya onlarin avuclarinda bunu hepimiz biliyoruz zaten.
arap milliyetçiliği yaptırılan mankurtlardır.
bu nnefret söylemine 1 kere yol verdiniz mi sonu gayrı müslümler veya hristiyanlar, hatta aleviler ile bitmez. türbanlı olup da, sevgilisi ile el ele gezen kızlar veya başka şeyhin müritleri bile bunun içine girer.
Ailelerine psikolojik tedavi uygulanmalıdır . Diyeceğim ama kime diyorum...