bugün

son entrysini 4 ağustos 2014 tarihinde uludağ sözlük neferleri başlığı altına giren, toplamda 1809 başlık ve 3658 entry sahibi onuncu nesil silik.

tuzla maçından sonra 500t ye binemediği rivayet edilen silik yazar.
silik yedigini gorunce oha dedigim yazar. iki sene once konusmustuk cok iyi bir yazardi. nickini cok begenirdim yazik oldu lan. gelirsen beni bul kumsalvalsi.
önüne geleni donuza ekleyip o kişinin nickaltını kirleten garip bir kişilikti. silik yemesine şaşırmadım.
açtığı bir başlığa aylar önce girdiğim bir entryle kırdığım, bunu da nick altimda belirtmiş yazardir. şimdi pişman oldum lan. ozur dilemek isterdim ama silik olmuş başka bir nick ile donduyse kendisinden ozur diliyorum.
silik olmasıyla sözlükte heyecan ve macera tadının azalmasına vesile olan bir yazar. yeni bir nickle dönüşünü bekliyoruz.
silik olmuş yazar.

valla üzüldüm dostum ya gitmeyeydin iyiydi. kendine iyi bak.
bugün de keyifli ve macera dolu entryleriyle sözlüğü şenlendiren bir yazar.
(#24655509) ile ufkumu açmış yazar.

(#24655515) güzel insan. ancak bi satır üstte yazdığım onun düşüncelerine saygısızlık anlamına gelmez. tek bi düşünceye ironili eleştiri olarak yorumlanmalı. eyvallah.
(#24301966) ile gururlanmış yazar.

not: tarihe bakınız.

edit: hala madrid ! viva barca !
tek bir kelimeden kim olduğu hemen anlaşılan yazar.

monsieur descartes!
donuz buna yaramış. *
nickini; "yağmurda kum salvalsı" olarak okuduğum yazar.

(bkz: işte bunlar hep yaşlılık)
eşcinsellere ve bu tercihlerine saygı duyan yazar. ama düşüncesiz bir galatasaray düşmanı bu kavramı galatasaray" a saldırmak için kullandığı sürece tepkisini göstermek en büyük hakkıdır.
aynı şey fenerbahçe ya da beşiktaş" a saldırmak için söylense hoş olur muydu ? biraz empati kurmak lazım, kimsenin incinmesine gerek yok.

edit: senin kulübüne söylenmesini istemediğin şeyi başkasının kulübüne de söylemeyeceksin.
eşcinselliği ayıp ya da küfür gören yazar.
ayrıca morsaraylı.
istediği yazarı donuza eklemeye ve bunu hakaret etmeden, tahrik kaynağı kelimeler kullanmadan, saygılı ama sert bir üslupla ayar vererek yapmaya hakkı olan yazar.
kimseye bir şey ispat etmek ya da açıklamak mecburiyeti yoktur. formata uyduğu sürece istediğini yazmakta özgürdür. fake nicklerin arkasına saklanmayan herkesin düzgün eleştirilerini dinlemeye hazırdır.
ancak... tepeden bakan, kibirli davranan, kırıcı çıkışlar yapan herkese, yine saygı çerçevesi icerisinde, hak ettiği yanıtı vermeye devam edecektir. sen, yazdıklarından hoşlanmayan kişi, eğer onu sevmiyorsan donuza eklersin, başlıklarını engellersin.
kalpler kırılmasın, kimse rencide olmasın. istediği budur. ancak biri ona saldırırsa cevabını vermeye hakkı vardır. lütfen birbirimizi rencide etmeyelim, öfkelendirmeyelim. inanın gerek yok.

edit: ayrıca ne kadar kültürlü, zengin, iyi iş sahibi olursan ol, saygın yoksa, kibirliysen, şımarıksan, aşağılıyorsan onun gözünde koca bir hiçsin.
her insana saygı duyarım ama bana saldırana karşı da yanıtsız kalmam. lütfen birbirimize saygı duymaya devam edelim. inanın kavga gürültüye gerek yok.

edit-2: beni sevmiyorsan seni sevmiyorum, beni seviyorsan seni seviyorum belki de sevmiyorum. ikimiz de özgürüz neticede. ben seni sevmek zorunda değilim sen beni sevmek zorunda değilsin. kendini bana sevdirmek için çırpınma, ben de yapmayacağım.
donuz butonunu aşındırmış yazar,
kimseyi siklemediğini sanar.
halbuki zaten onu sikleyen yok,
neden takıyorsun bu kadar?
bir yazar.
sol çerçevede başlıkları gördüğüm zaman hangisinin ona ait olduğunu anladığım, naçizane şahsını da azıcık tanıdığım, hassas insan.

insani diyalog deyince kendisi aklıma geliyor. şimdilerde az da bulunuyor zaten.
sevgili yazarımız gayet efendi, çevresine örnek olacak davranışlarından dolayı takibimi kazanmıştır, candır. seviyeli birisidir kesinlikle arkadaşlık yapılabilecek bir kişidir.
şurdaki çoğu çirkef taraftar bozuntusundan çok daha efendi bir yazar.
görsel

tovbekar hacker nickli provokatif gsli yazar için ''iyi bir galatasaraylı oluşuyla kendini daha çok sevdiren değerli yazar kardeş.'' diyen sinsi, çifte standartçı, yaptıklarıyla davranışları uyuşmayan bir kişiliktir.

güya provokatif, kırıcı yazarları donuza ekliyor. ama gelin görün ki bu sadece fenerbahçe taraftarları için geçerli.. sizin provokatif gsli yazarlar n'olucak peki? onlar istediği hakareti etmekte serbestler ama biz değiliz öyle mi? senin o çok sevdiğin ve değerli bulduğun tovbekar hacker, zamanında ''orospu çocuğu fenerbahçe'' diye başlık açmıştı sözlükte.. senin ben sinsi, iki yüzlü tarafını seveyim..
aziz yıldırım, mahmut uslu ve bazı fenerbahçe fanatikleri gibi galatasaray düşmanı şahısları sevmeyen ve de sevmemeye devam edecek olan yazar. kendisi sözlükteki fenerbahçe fanatiklerini donuza eklemeye devam edecek, ali ismail korkmaz" ın saygıdeğer hatırasının bir şike soruşturması ile beraber anılmasına şiddetle karşı çıkacaktır.
gezi direnişi gibi değerli bir olayı kullanarak fenerbahçe ve beşiktaş" ı yüceltmeye, galatasaray" a saldırmaya çalışan herkesi büyük bir dikkatle takip edecek, galatasaray" a en ufak saldırı girişimlerinde hak ettikleri yanıtı builmalarını sağlayacaktır.
lütfen kimse, asla galatasaray" ı sahipsiz sanmasın ve kendi başkanlarının, yöneticilerinin yaptıklarını görmezden gelip galatasaray" a saldırmasın. önce kendi yanlışımızı kabul etmesini öğrenelim. hiçbirimizin kapısının önü temiz değil, sakın unutmayalım.

edit: karmam -2000 olsa da format çerçevesinde istediğimi yazmaya devam edeceğim. bilginize...
kahrımdan ölüyorum a dostlar.

edit: paraya kıysın da kendisine bir sözlük satın alsın, tek başına takılsın.
an itibariyle galatasaray tarihinde olumlu gelişmeler yaşanan tarihlerin başlığını hortlatan, ama galatasaray ile ilgili değil de, o tarihte olan başka önemli olaylara değinen sinsi yazardır. uefa kupasını aldıkları tarih, fenerbahçe'yi 5-1 yendikleri tarih vs vs. o tarihlerde ölen insanları yazıyor başlık altına. sonra da ben provokatif değilim diyor. inanılmaz sinsi...