bugün

elektrikler bile kesilmezken hava kötü olunca internet kabızlaşması, yağmur bastırınca hepten kopması demektir.
yağmur yağınca elektriklerin gitmesine bağlı olarak gelişen teknoloji kaybı.
sadece ülkemizde meydana gelen hede.
şiddetli yağmur yağınca telefon hatlarına zararı olduğu için yaşanılan sinir durum. * * * *
çanakkale'de rastlanan olay.o değil de kimi zaman gelir burda,kara kışta vızır vızır bağlanılır internete.doğru dürüst elektrik bile olmaz ama o bağlantı gelir saniyesinde.ama yine de bir bakarsınız günlük güneşlik havada artık voltaj düşüklüğünden midir nedir,gider-gelir bu internet.adamı kanser eder.çanakkale'de çok rastladım ben...
yağmur yağınca tv kanallarının kaybolmasına benzeyen hadise.
kar yağınca da oluyordu bu. ben artık modeme tuz döküyorum kar yağınca. yağmura çözüm bulamadım.
benim bildiğim yağmur yağınca elektrikler gider, trafik felç olur, her yeri su basar. şimdi de internet kesiliyor hayret bişey. evet evet çanakkale'de şu sıralar yağmur yağıyor ve internet zırt pırt gidiyor. telekoma telefon açtım ve şu sıralar yağmurdan dolayı internette aksama olabilirmiş dediler. ee yuh be telekom para almaya gelince iyi. *
(bkz: yağmur yağmazken bile kafası basmayan uuserlar)
bu tezinize milletin ne alaka be diye inanmayıp makara yapmalarıdır.
Tam bir işkencedir. internetin kablolarını çekip çekip takarsın yine de işe yaramaz. Çok boktan bir olaydır. O an bir de interntte önemli bir şey yaparken gitmişse hayat meyat meselesi bile olabilir.