bugün

bu ülkeyi çok sevmemize rağmen terkedip gitme isteği oluşturan farklardır. fazla söze gerek yok. izleyelim. ya o değilde bir onların oynadığı uzun eşek olayına bak birde bizimkilere. tiskiniyooruummmm.

https://www.youtube.com/watch?v=j-03aA5ugyE
aynı isimli videonun ortaya koyduğu farklar. video üzerinden konuşacaksak gözlemlerim şunlar, türk kızları kaliteli kamera kullanmıyor, türk kızları daha samimi, yabancı kızların söylediği şarkılar iğrenç**, türk kızları uzun eşek oynamayı bilmiyor, kavganın her hali kötü*, kızlar küfür etmesin, kavga görüntülerinden sonrakileri yorumlayamayacağım onlar benim için çok ağır.
kimse trip demesin rus kızının, alman kızının tribini görmeden.

en büyük fark bizim kızların aşırı kendilerini beğenmeleridir. bunun da sebebi ülkemizdeki hödük, abaza çokluğudur.
trip.
-bi şey yapmamışsınızdır trip yersiniz.
-bi şey yaparsınız trip yersiniz.
-başkası bi şey yapmıştır siz trip yersiniz.
-bi şey yapmanız gerekiyordur ama yapmamışsınızdır, yine trip yersiniz.
-bi şey yapmamanız gerekiyodur ama farkında olmadan yapmışsınızdır, yine trip yersiniz.
-haftasındadır trip yersiniz.
-ertesi haftasındadır, "benle ilgilenmedin hiç" der, o zaman da yersiniz.
-önceki hafta da streslidir trip yersiniz.
-saçınızı kesersiniz "niye benden habersiz yaptın" die trip yersiniz.
-kesmezsiniz "saçın sakalın uzamış ben nasıl hazırlanıyorum yanına gelirken sen niye böylesin" der, trip yersiniz.
-trip atası vardır trip yersiniz.
-birisin ona trip atmıştır, siz trip yersiniz.
-üzgündür, trip yersiniz.
-mutludur, niye olduğunu anlatmaz, kızarsınız, trip yersiniz, üstüne bi de özür dilersiniz.
-başkasının sevgilisi iyi bi şey yapar, siz trip yersiniz.
-başkasının sevgilisi kötü bi şey yapar, "hepiniz aynısınız" der, yine siz trip yersiniz.
-tatile gitmek ister, paranız çıkışmaz, gidemezsiniz, trip yersiniz.
-tatile gitmek istersiniz, o istemez, yalnız gidersiniz, giderken "sorun değil aşkım cnm :* öpücük öpücük" mesajı atar. gittikten sonra trip yersiniz.
-telefona cevap veremezsiniz, trip yersiniz.
-telefona cevap veremez, niye olduğunu sorarsınız, kızar, trip yersiniz, üstüne özür dilersiniz.
-ayrılırsınız, trip yersiniz.
-barışırsınız, ayrılık sebebinizden ötürü trip yersiniz.
-saçının rengini değiştirdiğini farketmezsiniz, trip yersiniz.
-saçının rengini değiştirdiğini farkedersiniz, "oha 1 hafta oldu" der, yine trip yersiniz.
-"bende bi farklılık görüyor musun?" sorusunun cevabını bulamazsanız kessin trip yersiniz.
-gereksiz bi şeyi hatırlamazsınız, örn; parfümünün markası, dayısının geçen yaz evlenen oğlunun adı, küçükken evinde beslediği kedinin adı, ilişkinin hafta dönümü, ay dönümü ıvır zıvır. trip yersiniz.
-bu gereksiz şeyleri birbirine karıştırırsınız, mesela şu dayısının evlenen küçük oğlunun adına minnoş derseniz yine trip yersiniz. ona ben de trip atarım mantıklı cevap verin biraz.
-yalan söylersiniz, yakalanırsınız. trip yersiniz.
-yalan söylersiniz, yakalanmazsınız. ama hisseder, "sende bişiler var" der. ve trip yersiniz.
-doğruyu söylerseniz de trip yersiniz. kötü bi şeyse.
-iyi bi şeyi söylerseniz de "niye bu kadar geç söyledin" diye trip yeme olasılığınız yok değil ama.
-gece o uyurken mesaj atarsınız, sevgi cümleleri falan filan. uyandırdığınız için trip yersiniz.
- atmazsınız o mesajı, "sen eskiden bana mesaj atıyodun" der yine yersiniz.

yersiniz.

edit: şey ayrı yazılır. düzelttim.
edit2: kızlar uyanmaya başlamış *
kültür ve tip farkıdır.
Yabancı kızlar erotizmi eğlence olarak görüyor, türk kızları ise iğrençlik.
ifade bakimindan pek bir fark yokdur. Birisi natasadir, birisi elizabeth, birisi kezban, birisi misis.
yerli malın ucuzluğu yabancı malın cazibesi.
(bkz: alaman çuklatası).
Yabancı kızlar yabancı memleketten bir erkekle tanıştığı zaman kendi vatandaşı olan bir erkeğe gösterdikleri ilgiden daha farklı ilgi göstermezler. Türk kızı ise yabancı bir erkekle tanıştığı zaman 5 dakika içinde seks muhabbetine girer, telefon numarasını kendisi verir, sevgilisi olsa bile akşamına size verir. Her türlü seks oyununa gelir.

Bunları nereden biliyorum? ileri derecede italyanca ve ingilizce biliyorum; italya ve amerikan kültürüne çok hakimim, italyan veya amerikan taklidi yaparak türk kızı pompalıyorum.
Rahatlık. Çok gevşekler lan. Bizimkiler de onlara benzemeye başladı, bu çok kötü.
bizimkinin en çirkinin bile havasından geçilmiyor. sanırsın hilary duff.
bizimkinin en çirkinin bile havasından geçilmiyor. sanırsın hilary duff.
Yabancı kızlar midesiz oluyolar ilk defa tanıştığı bir garson kamyon şoförü bakkalci ile bile birlikte olabiliyolar midesizler net.

Türk kızı seçici olur ve değer verdiği adamla beraber olur yabancı kızlar sadece tatmin olmak için o an hangi erkek varsa hicbirsey hissetmediği bir erkekle bile olabiliyolar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar