bugün

kendince en büyük kozu olarak sandığı ya yoksa sorusunu her tartışmada gündeme getiren ateisttir.

ya varsa diye cevap vererek bu salak adamın seviyesine inmemize hiç gerek yoktur. bu dingil kardeşimiz kendini her şey bilimle ve gerçeklerle açıklanır diyerek, sanki biz bilim düşmanıyız ve bilimsel çalışmalara ve teknolojiye karşı insanlarız gibi göstermesi durumuna düşmememiz gerekir. ya varsa demek istemiyorum ama şunu söylemek için ya varsa demem gerek. ya varsa güzel kardeşim sen eşşeğin sikini yedin bu böyle ama ben mükafatlara boğulacağım. peki ya yoksa yine ben karlı çıkıyorum kardeşim insandaki inanma ve inançlarına göre davranma ki bu islam inancı bana en uygun düşen din bu davranışlarda. ben onları yaparak bir zarar görmüyorum ki gerçi namaz falan kılmıyorum ama inancım sağlamdır. ben rahat ve huzurlu oluyorum bir şeye bağlı ve inanarak yaşıyorum ve bir boşluk hayatımda dolmuş oluyor olmasa bile ben var diyorum bu bile olmasına bir sebep oluyor neyse sen anlayamazsın bu durumları sen hayatındaki kocaman boşlukla yaşamaya devam et.